کلاغ ها


+ تندیس کلاغ طلائی برای حمایت بی قید و شرط بیواک از رئیس جدید!!

" این وبلاگ و خانه کوه‌نوردان تهران قصد دارند برای 4 سال یعنی تا پایان دوره ریاست فدراسیون ، از جناب زارعی در هر شرایطی بدون قید و شرط حمایت کنند . حتی اگر جناب زارعی اشتباه کند باز هم از او ( و نه از اشتبا ه او ) با همه ی توان خود حمایت خواهند کرد ... حمایت ما بدون قید و شرط است ، حمایتی است قائم به ذات ، امری آمره همچون یقینی قطعی ... حمایت مشروط به هیچ شرطی نیست... "

وبلاگ عزیز حبیبی ( بیواک )

 

 

 

 

خانم‌ها ، آقایان!

و اکنون ... جایزه‌ی ویژه‌ی هیئت داوران برای تعیین بهترین طنز _نوشته‌ی وبلاگ‌های کوه و کوه‌نوردی طی یکی دو دهه‌ی اخیر را ... تقدیم می‌کنیم به ... به ... ( سکوت سنگین حضار و انبوه چشم‌های نگران و منتظر ) ... تقدیم می‌کنیم به :

"عزیز حبیبی بخاطر طنز _ نوشته ی اخیرش در وبلاگ بیواک"

( سالن منفجر می‌شود ، باران کاغذهای رنگی و انفجار فشفشه‌ها ... عزیز حبیبی تندیس کلاغ طلائی را از دستان رئیس جدید دریافت می‌کند ... سالن بار دیگر منفجر می‌شود ... بچه‌های حراست فدراسیون و وزارتخانه چند نفر غش کرده از شدت هیجان را دست به دست بیرون می‌دهند ... حضار سر از پا نمی‌شناسند ... طوفان خنده‌ها !! ... طوفانی که تا آخرین سطرهای این پست ادامه خواهد داشت !! )

 

 

 

 

_ از تاکیدهای چندین باره‌ی عزیز حبیبی برای کوه‌نورد بودن رئیس جدید بسیار لذت بردیم !! ... و اگر راستش را بخواهید تا به امروز فکر می‌کردیم همه‌ی آن انتقادها و اعتراضات به دو رئیس قبلی یعنی صادق آقاجانی و محمود شعاعی ریشه در بالرین بودن آنها داشته است !!

تذکر به خودمان : بالرین به رقاص مونث این رشته آکادمیک گفته می‌شود و کاربرد آن برای آقاجانی و شعاعی از اساس غلط است !!

 

_ عزیز حبیبی را ستایش می‌کنیم!! ... بی هیچ قید و شرطی!! ... او بود که به ما آموخت : در جامعه‌ی طوفان زده و پرتلاطم کوه‌نوردی ایران ، صرف کوه‌نورد بودن یک فرد مسئول برای حصول هر گونه ایمان و یقین قطعی نسبت به او و اعلام همه گونه حمایت‌های بی قید و شرط کفایت می‌کند!! ... براستی که برای ما گمراهان ، این آموزه‌ی کمی نیست!! ... آن را پاس می‌داریم ... و عزیز حبیبی را ستایش می‌کنیم !!

 

_ و خوشحالیم که به اطلاع برسانیم بعد از این :  در مواجهه با ... خدای ناکرده و زبان‌مان لال ... هرگونه فساد تشکیلاتی و رانت و زد و بند و تبعیض و دروغ به افکار عمومی و سواستفادهای مالی احتمالی ( که خوشبختانه در کل تاریخ کوه نوردی ایران تاکنون نمونه های آن دیده نشده است !! ) ... آلترناتیو ایده‌آل و یگانه واکنش ما ، فقط و فقط سابیدن کشک خواهد بود !!

 

 

پی نوشت از نوع دیگر :


... «این گول بین، که روشنی آفتاب را

از ما دلیل می طلبد»

طوفان خنده ها ...

«خورشید را گذاشته،

می خواهد

با اتکا به ساعت شماطه دار خویش

بیچاره خلق را متقاعد کند

که شب

از نیمه نیز بر نگذشته ست.»

طوفان خنده ها ...

...

...

افسوس!

آفتاب

مفهوم بی دریغ عدالت بود و

آنان به عدل شیفته بودند و

اکنون

با آفتابگونه ئی

آنان را

این گونه

دل

فریفته بودند!

 

 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٥:٠٩ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢٦ آذر ۱۳٩٢
تگ ها:
comment نظرات () لینک