کلاغ ها


+ تهران می تواند به عنوان قطب غارنوردی در کشور مطرح شود

دبیر هیات کوه نوردی و صعود های ورزشی  تهران اعلام کرد:  این استان  می تواند به عنوان قطب غارنوردی در کشور مطرح شود

 

گزارش خبرنگار ایرنا ،محمدرضا کفاش روز چهارشنبه در اولین گرد همایی نمایندگان غارنوردی گروه ها و باشگاه های تهران اظهارداشت: باید در سطح استان تهران غارنوردی فنی را گسترش داده تا نیروهای جوان و با استعداد جذب و ساماندهی شوند .

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر تعداد کمی غارنورد در تهران  به این رشته ورزشی می پردازند ادامه داد :با حمایت ها و برنامه ریزی های مدون  و هماهنگ هیات استانی ، باشگاه ها و گروه های ورزشی این رشته غارنوردی را در تهران نهادینه کرد .

مسوول غارنوردی فدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی نیز در این گردهمایی خاطر نشان کرد: سال های گذشته رشته غارنوردی در کشور فعال نبود.

وحید مصدری اضافه کرد: در ماه ها اخیر استارت خوبی  در نهادینه شدن این رشته ورزشی زده شده است که امیدواریم کوه نوردان جوان استان این عقب افتادگی ها را جبران کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه مشکل کشور بحث تکنیک نیست بلکه فقط تفاوت در تجربه است گفت: باید حجم کارها و برنامه ها را بالا برده  و در کارهای تیمی منسجم تر عمل کنیم .

در این مراسم نمایندگان باشگاه ها  و گروه های تهران  در خانه کوه نوردان تهران شرکت داشتند و نظرات و مشکلات خود را مطرح کردند.

 

 

 

 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۸:٠٢ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٠ اردیبهشت ۱۳٩۳
تگ ها:
comment نظرات () لینک