کلاغ ها


+ در نکوهش مادینه پرستی عوام فریبانه !!

به عزیز حبیبی

با سلام و احترام

 

_ آخرین نوشته‌ی شما در وبلاگ بیواک نشان داد که در انتخاب واژه‌ی "عوام‌فریب" برای توضیح کج فهمی‌های آگاهانه‌ی شما حق داشته‌ایم.

 

_ نوشته‌اید: " دو وبلاگ‌نویس ما متاسفانه هرگز متوجه نشدند که در این خصوص آنچه که مهم است تصمیم این دو زن در "نه گفتن" به قهر طبیعت و ضعف اکسپدیش‌های تجاری است"  ... که فقط و به شکلی آشکار ، کاریکاتوری مضحک از افکار و اندیشه‌های بی‌منطق شما را نشان می‌دهد. چرا باید آنچه که برای شما "مهم" است قطعا و بی‌چون و چرا برای دیگران نیز مهم باشد؟!  آیا این توهم ریشه در فرهنگ مادینه‌پرستی شما دارد و آن شیفته‌گی محض و بی‌چون و چرای شما  در مقابل هر گونه اخبار و رویدادهای مربوط به فعالیت زنان؟!

 

_ اینکه شما می توانید در هر مواجهه با اتفاقات دنیای زنان در ورزش کوه‌نوردی چنان "‌از خود بی خود " شوید که زن کارخانه‌دار چینی را نیلوفر برف‌های کوهستان بنامید به خودتان و آن شخصیت مادینه پرست‌تان مربوط است، اما چشمان خود را باز کنید آقای وبلاگ‌نویس! دیگران نیز حق دارند  تا در نقد " سبک و روش و شیوه و کیفیت صعود"  او که مبتنی بر پریدن با هلی‌کوپتر تا کمپ 2 بود ، از گونه‌ای ابتذال و تباهی در ورزش کوه نوردی نام ببرند!  

 

_ فقط یک شخصیت مادینه‌پرست عوام‌فریب مانند شما می‌تواند چشمان خود را بر تراژدی مرگ شرپاها  ببندد و از میزان ضرر و زیان‌های دولت نپال سخن بگوید!!  فقط یک شخصیت مادینه‌پرست عوام‌فریب مانند شما می تواند وظیفه‌ی اخلاقی و انسانی همدردی و همراهی با بازمانده‌گان این فاجعه را فراموش کند و برای پرواز با هلی‌کوپتر زن سرمایه‌دار چینی تا کمپ 2 مدیحه سرایی کند!!  فقط یک شخصیت مادینه‌پرست عوام‌فریب مانند شما می‌تواند در مجموعه‌ی قضایای پیش آمده به اعتراض شرپاها توجه و اعتنایی نداشته باشد و در " نه گفتن به قهر طبیعت " آن دو مادینه‌ی هلی‌کوپتر سوار غرق شود !!

 

_مینگما شرپا : "اگر در مقابل این رخداد وزارت توریست بی‌توجه باشد، معلوم نیست سایر میلیونرها چه نقشه جدیدی در منطقه به کارخواهند بست"؟!

 

 

_ آقای وبلاگ‌نویس! لازم است در آخر و در نقد  عوام‌فریبی شخصیت مادینه‌پرست شما این پرسش را نیز مطرح کنیم :  چطور و چگونه بود که در  برنامه برودپیک 92 آرشی‌ها ، " نه گفتن " آن بچه‌ها به خیلی چیزهای کوه‌نوردی این سرزمین را ندیدید و برایتان فقط " سبک و روش  و شیوه و کیفیت " اجرای برنامه مهم بود؟! آیا این عجیب نیست که چشمان‌تان فقط " نه گفتن " مادینه‌ها را می‌بیند؟!

 

 

 

پی نوشت :

آقای وبلاگ نویس!  کلمات و مفاهیم استفاده شده در این پست ، دقیقا برگرفته از لحن و منطق خود شما در آخرین پست وبلاگ‌تان است!

 

 

 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱:٢٢ ‎ب.ظ ; شنبه ۳۱ خرداد ۱۳٩۳
تگ ها:
comment نظرات () لینک