کلاغ ها


+ نمایشگاه عکس کوه نوردی و صعودهای ورزشی تهران برگزار می شود

 

نایب رییس هیات کوه نوردی و صعودهای ورزشی استان تهران از برگزاری دومین نمایشگاه عکس هیات کوه نوردی و صعودهای ورزشی استان تهران  خبر داد و گفت:علاقه مندان می توانند تا30 آبان ماه عکس های خود را ارسال کنند

 

مریم ساعی پارسا روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود:این نمایشگاه به منظور گرامی داشت زنده یاد ˈمهری زرافشانˈ اولین بانوی ایرانی که در سال 1344موفق به صعود زمستانی قله دماوند شد، در سه بخش داخلی، خارجی و بانوان پیشکسوت برگزار می شود.

وی مهمترین هدف از برگزاری نمایشگاه ˈکوه بانوˈ را توجه به جایگاه زن در رشته کوه نوری عنوان کردو گفت: این نمایشگاه درمحور های کوه نوردی، یخ نوردی، پیمایش غار، سنگ نوردی و دیگر موضوع های مرتبط با رشته کوه نوردی می باشد.

نایب رییس هیات کوه نوردی و صعود های ورزشی استان تهران ادامه داد: عکس های منتخب توسط داوران 20الی 30دی ماه در خانه عکاسان ایران در حوزه هنری در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

ساعی پارسا با بیان اینکه 120عکس برتر در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می شود گفت: 20عکس مربوط به کوه نوردان بانوی جهان، 20عکس نیز مرتبط با بانوان پیش کسوت کوه نوردی و 80عکس نیز به بخش داخلی اختصاص خواهد داشت.

 

 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٩:۱٦ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۸ تیر ۱۳٩۳
تگ ها:
comment نظرات () لینک