کلاغ ها


+ وقتی احسان پرتوی نیا حقیقت را نمی گوید !!

اسپانسرینگ کوه نوردی در ایران، حکایت خری که از پل گذشت!

 

 امین معین:  " ... از نمونه های اخیر درکوه نوردی ایران می توان به حمایت مالی شرکت MILLET  از تیم اعزامی به قله نانگاپاربات در زمستان جاری اشاره کرد که با پشت سرگذاشتن مراحل مختلف در نهایت این شرکت موافقت خود را با حمایت مالی از تیم ایرانی اعلام کرد.  ولی متاسفانه در مورد حامیان مالی داخلی که اکثراً تولید کنندگان وسایل کوه نوردی هستند، اوضاع دقیقاً برعکس است. معمولاً اسپانسرهای داخلی بدون عقد قرارداد و حتی در صورت بسته شدن قرارداد با کمترین منافع، از تیم های مختلف حمایت مالی از جمله نقدی یا غیر نقدی را می کنند. و بعضاً متاسفانه شاهد این هستیم که بعد از اجرای برنامه ها، کوه نوردان محترم نه تنها به تعهدات خود عمل نمی نمایند بلکه حتی زحمت چاپ یک عکس و یا یک تشکر خشک خالی از اسپانسرشان را به خود نمی دهند و به حکایت خری که پل گذشت، همه چیز را فراموش کرده و پل های پشت سر را برای حمایت از تیم های دیگر توسط آن اسپانسر، ویران می کنند...

به دلیل مسئولیت مستقیم اینجانب در جذب حامی مالی برای تیم زمستانی دیواره علم کوه و اظهارات اخیر سرپرست تیم (اینجا) مبنی بر اینکه هیچ گونه حمایت مالی از تیم زمستانی دیواره علم کوه صورت نپذیرفته و قرار گیری تنها بخش هایی از لوازمی را مورد نیاز با تخفیف در اختیار تیم. و هم چنین عدم  ذکر حتی نام اسپانسرهای این برنامه در گزارش مکتوب منتشر شده، گزارشی کوتاه از کم و کیف حمایت مالی این تیم به شرح زیر اعلام می دارم... "

 

متن کامل را در وبلاگ امین معین بخوانید :

http://garinmount.blogfa.com

 

 

 پی نوشت 1 :

کوه نامه: اسپانسری هم داشتید؟ منابع مالی چگونه تامین شد؟

احسان پرتوی نیا : اسپانسر داشتیم اما به طور مستقیم کمک مالی نکردند و فقط بخش هایی از لوازمی را که نیاز داشتیم با تخفیف در اختیارمان گذاشتند؛ در واقع اصل منابع را خودمان تامین کردیم و با کمترین هزینه ی ممکنه؛ چیزی حدود سه میلیون و پانصد هزارتومان...

 

امین معین : شرکت GAYA ...  بعد از هماهنگی توسط آقای میرعلی هاشمی و مدیر عامل شرکت آقای جواد نصیر زاده اقلام زیر به شکل بلاعوض و بدون حتی عقد یک برگ قراداد و حتی تقبل کرایه ارسال اقلام توسط آقای هاشمی از تبریز به تهران:  تعداد 6 عدد کت پر -  6 عدد لباس پاور استرج – 6 عدد شلوار پاور استرج- 6 عدد دستکش بیس- 6 عدد جوراب پر – 6 عدد دستکش 5 انگشتی گورتکس- 6 عدد لباس پلار کلاه دار.

گروه تولیدی ژاک ... پس هماهنگی و لطف دوست عزیزمان آقای علی امزاجردیان اقلام زیر به شکل بلاعوض و بدون حتی عقد یک برگ قراداد در اختیار تیم قرار گرفت: تعداد 2 عدد کیسه حمل بار دیواره- 2 عدد کیسه حمل ابزار دیواره- 6 عدد دستکش دو انگشتی پلار – 6 عدد ردکش دستکش گورتکس-  2 عدد رکاب یومار-  2 عدد پله رکاب صعود- 6 عدد کاپشن الیاف.

شرکت فرنام... با هماهنگی و لطف دوست عزیز آقای نوریان اقلام زیر به شکل بلاعوض و بدون حتی عقد یک برگ قراداد در اختیار تیم قرار گرفت: 6 عدد لباس ضد باد- 6 عدد هدبند پلار- یک عدد صفحه خورشیدی ساخت سوئیس.

شرکت یئشل داغ تبریز... با هماهنگی آقای میرعلی هاشمی و آقای داود لطفی اقلام زیر به شکل بلاعوض و بدون حتی عقد یک برگ قراداد در اختیار تیم قرار گرفت: تعداد 6 عدد حمایل ابزار- 6 عدد محافظ طناب.

بجز تمامی این موارد خانه کوه نوردان تهران مبلغ 600 هزار تومان قبل از برنامه و مبلغی بعد از برنامه به عنوان هدیه به دوستان تقدیم کردند.

 

 پی نوشت 2 :

امین معین امروز (سه شنبه ) ضمن ارائه ی توضیحاتی روشن و دوستانه ، پست انتقادی خود را حذف نمود . اقدام قابل احترام او در شرایطی صورت می گیرد که آن وبلاگ نویس همطناب دیگر هم چنان بر طبل زشت نویسی و نفرت پراکنی می کوبد!! وبلاگ نویسی که ظاهرا می خواهد یک تنه چماقدار فضای مجازی کوه نویسی ایران علیه هر اندیشه انتقادی و مخالف باشد !!  مبارک است !!

 

پی نوشت 3 : 

پیام برای خودمان : آهای وبلاگ‌نویس ! مواظب خودت باش!  هر گونه ... و هر گونه انتقاد از ترانگو و  48 لهستانی ها را فراموش کن‌! ... چماقداران حتی به حیطه های خانواده‌گی نیز رحم نخواهند کرد... چقدر خوب است که  در صفحه ی کامنتینگ این وبلاگ ، مجموعه ی کاملی از توهین ها و فحاشی های درخشان آنان و بعد از هر پست انتقادی،  ذخیره شده است!!  

 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۸:۱٦ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢٩ تیر ۱۳٩۳
تگ ها:
comment نظرات () لینک