کلاغ ها


+ ‌خانه کوه نوردان سی سخت تجهیز شد

رییس اداره ورزش و جوانان دنا بدون اشاره به اعتبار هزینه شده، گفت: خانه کوه‌نوردان شهر سی سخت مرکز این شهرستان با پیگیری‌های لازم تجهیز شد.

شادمان گودرزی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: خانه کوه‌نوردان سی سخت می تواند در آینده میزبان کوه نوردان کشور باشد.

وی بیان کرد: با تجهیز خانه کوه‌نوردان سی سخت استقبال از کوه‌نوردی در این شهر افزایش می‌یابد و امید است حضور گروه‌های کوه‌نوردی استانی و کشوری برای صعود به قلل دنا گسترده‌تر شود.

گودرزی اظهار کرد: توسعه کوه‌نوردی و فراهم کردن امکانات و تجهیزات مناسب برای ترویج روزافزون این رشته ورزشی در سی سخت می تواند زمینه حضور گردشگران و کوه‌نوردان داخلی و خارجی را پیش از پیش در این شهر فراهم کند.

وی عنوان کرد: این امر می‌تواند به رشد، توسعه و رونق هر چه بیشتر ورزش و فرهنگ گردشگری در سی سخت کمک کرده و این شهر را به عنوان یکی از قطب‌های اصلی ورزش کوه‌نوردی در کشور معرفی کند.

شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا در 35 کیلومتری یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد و به دلیل قرار داشتن در حاشیه کوه دنا یکی از قطب‌های گردشگری و کوه‌نوردی استان است.

 

 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۸:٥٢ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱٩ امرداد ۱۳٩۳
تگ ها:
comment نظرات () لینک