کلاغ ها


+ برگزاری نخستین همایش کوه نوردی و فضای مجازی

صبح امروز ( پنج شنبه 13 شهریور ماه ) نخستین همایش "کوه‌نوردی و فضای مجازی" توسط فدراسیون کوه‌نوردی ، در محل سالن اجتماعات باشگاه مخابرات برگزار گردید.

 

 _ دبیر همایش امین معین کوه‌نورد جوان و خوب کشورمان بود . به او و حسین رضایی ، مهدی هنرمند ، آفرین زاد و دیگر دست‌اندرکاران فدراسیون کوه‌نوردی به جهت کیفیت خوب و قابل تحسین برگزاری این همایش "تبریک و خسته نباشید" می‌گوییم .

 

_ مقاله‌ی " جایگاه و نقش وبلاگ‌نویسان در کوه‌نوردی ایران " که توسط شهناز قلی‌زاده ارائه شد حاوی نکات جالب و بسیار سودمندی بود . همچنین مقاله‌ی  مژگان همتی با عنوان  " کوه‌نوردی ، اینترنت و مباحث حقوقی " . امیدواریم از سوی مسئولان همایش و در اولین اقدام ،  تمامی مقالات ارائه شده در اختیار افکارعمومی جامعه‌ی کوه‌نوردی و وبلاگ‌نویسان قرار گیرد .

 

_  در این همایش ، شاهد اقدامی بسیار ارزشمند و قابل احترام نیز بودیم : تجلیلی شایسته از نام و خاطره‌ی وبلاگ‌نویسانی که دیگر در میان ما نیستند : ساجده کشمیری ، عباس جعفری و پرویز ستوده شایق .  

 

 

 

پی نوشت :

1_  تحمل نیش و کنایه و متلک‌های دکتر بهپور و عباس محمدی به " بعضی وبلاگ‌ها " واقعا سخت بود !!  ...  موضوع ساده است : آقا یا جرات و شهامت داشته باشید و نام ببرید و صریح و واضح بگویید مشکل‌تان چیست و دردتان از کجاست  یا هیچ نگویید و سکوت کنید! ... آقا جان ، چنین همایش‌هایی که جای عقده‌گشایی‌های شخصی نیست !! ... لطفا بیاموزید که به شعور و وقت دیگران احترام بگذارید! ... باور کنید دیگر دوران پدرخوانده‌گی ، نگاه‌های از بالا و تعیین تکلیف برای دیگران که از چه و چگونه بنویسند به سر آمده است .  باور کنید! 

 

2_ برای امین معین جایگاه و آینده‌ای درخشان را در کوه‌نوردی ایران پیش‌بینی می‌کنیم ! استعدادها و منش و شخصیت دوست داشتنی او نشان می‌دهد که کاملا لیاقت و استحقاق چنین موقعیتی را دارد !

 

 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۸:٢٦ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳٩۳
تگ ها:
comment نظرات () لینک