کلاغ ها


+ محو کردن K2 و توضیح هیئت کوه نوردی استان کرمانشاه

 

" در سایت کلاغ انتقادی به مضمون بنر استقبال از کوه‌نورد کرمانشاهی جناب آقای رضا شهلایی ،جهت بازگشت قهرمانانه از صعود قله k2 صورت گرفته است که به دلیل گذشت چند ماه از این استقبال موجب تعجب کرمانشاهی‌ها شد ولی هیات کوه‌نوردی استان کرمانشاه علیرغم تاخیر چند ماهه در ابراز این انتقاد لازم می داند جهت اطلاع متولیان و خوانندگان سایت مذکور توضیحاتی ارائه دهد: اینکه استفاده از فعل "محو شد" اشتباهی از جانب شرکت تبلیغاتی تهیه کننده‌ی بنر های استقبال بوده است بطوری که اعضای هیات کوه‌نوردی استان هم با عمل انجام شده و درست در روز ورود ایشان به کرمانشاه مواجه شدند که به دلیل فرصت کم چاره‌ا ی جز پذیرش آن وجود نداشت و اما لزوم انعکاس این اشتباه تبلیغاتی آنهم بعد از گذشت ماه ها چه می‌تواند باشد بر ما پوشیده است. "

 

اطلاعیه‌ی هیئت کوه‌نوردی استان کرمانشاه

 

 

کلاغ‌ها : دوستان عزیز در هیئت کوه‌نوردی استان کرمانشاه‌! لزوم انعکاس این موضوع ، فقط یادآوری نکته‌ای ساده به شما و همکاران‌تان بوده است : ضرورت عذرخواهی از افکار عمومی!  ... حتی اگر توضیحات غیرقابل درک شما را مبنی بر انداختن گناه بر گردن شرکت تبلیغاتی بپذیریم ، هم‌چنان برای عدم عذرخواهی شما از افکار عمومی در این چند ماه گذشته پاسخی نداریم !!

 

حالا دلیل این همه سرسختی و مقاومت برای بیان یک پوزش و عذرخواهی ساده از افکارعمومی چه می‌تواند باشد ، باور بفرمائید بر ما پوشیده است!!

 

 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱٠:٢٩ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٤ دی ۱۳٩۳
تگ ها:
comment نظرات () لینک