کلاغ ها


+ در بازی های قومی _ قبیله ای شرکت نمی کنیم!!

_ "رای دادن" باید اقدامی آگاهانه و به شدت مسئولانه باشد . دعوت به رای دادن به نفع تیم ایرانی برای  برنده شدن و جذب کمک مالی کمپانی میلت ، فقط به دلیل ایرانی بودن گونه‌ای  رفتار قومی _ قبیله‌ای است . در رفتارهای قومی _ قبیله ای آنچه کوچک‌ترین اهمیتی ندارد توجه به " شایسته‌گی"  و " عدالت "  موضوع است .  رای دادن آگاهانه و مسئولانه فقط یک مفهوم دارد : اطلاع از شرایط و توانائی همه شرکت کننده‌گان در این نظرخواهی و سپس قضاوت ( رای دادن )  به آن که شایسته‌ترین می‌دانیم .

 

_ نه "جوگیر" می‌شویم و نه در چنین بازی‌های  "قومی _ قبیله‌ای" که تعدادی از دوستان وبلاگ‌نویس راه می‌اندازند شرکت می‌‌کنیم!

 

 

_ در موضوعاتی مانند ترانگو  ، 48 زمستانی لهستانی‌ها و ...  " فرهادی "  نشان داد که ظرفیت و تاب تحمل انتقاد را چندان ندارد .  

 

_ چرا باید به کسانی که مواجهه‌ی سالمی با موضوع انتقاد و منتقد ندارند رای بدهیم؟

 

_ به هیچ عنوان و در هیچ نظرخواهی به فرهادی رای نخواهیم داد !

 

 

پی‌نوشت:

_ یک ورزشکار یا یک تیم ورزشی باید واجد توانایی مواجهه‌ی سالم با انتقاد و منتقد باشد . به عنوان یک اصل و یک معیار ، این خصوصیت را بخشی  جدایی ناپذیر از موضوع شایسته‌گی یک ورزشکار یا یک تیم ورزشی می‌دانیم .

 

_ ضمن پوزش از خواننده‌گان محترم ، با اطلاع‌رسانی مجدد و تصحیح اخبار قبلی در باره نفرات تیم ( اینجا ) مضمون این پست نیز اصلاح شد.

 

 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٩:٥٧ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ٥ فروردین ۱۳٩٤
تگ ها:
comment نظرات () لینک