کلاغ ها


+ باشگاه دماوند خسارت فاجعه ی دیزین را می پردازد

در پست‌های قبلی نوشته بودیم باشگاه دماوند برای پرداخت خسارت (دیه) به خانواده‌ی جان باخته‌گان فاجعه‌ی بهمن دیزین نیازی به حمایت افکار عمومی ، کمپین و این جور حرف‌ها ندارد ... گزارش بشیر در وبلاگ پر عشق از مراسمی که شب گذشته در محل این باشگاه برگزار و طی آن مبلغ محکومیت این باشگاه تهیه گردید نیز به همین موضوع اشاره دارد:

" ...اما آنچه که امشب گذشت فراتر از تصور من و گمان می‌کنم حتی خوش بین‌ترین افراد نیز نمی‌توانستند آن را پیش‌بینی کنند. امشب یک بار دیگر ثابت کرد که بزرگترین پشتیبان و پایگاه قدرت سازمان‌های مردم نهاد موفق، اعضای آن‌ها هستند. امشب همه اعضای گروه از مسن‌ترین و با سابقه‌ترین اعضا تا عضوی که شاید هنوز چند هفته‌ای از شروع دوره آموزشی‌اش نگذشته است حماسه‌ای آفریدند. مبلغ بسیار زیادی از آنچه که برای کمک به سعید صبور مدیرعامل اسبق باشگاه، احتیاج بود جمع‌آوری شد. اعضای باشگاه اجازه ندادند که کار به برگزاری کمپین و مذاکره و جلسه با دیگران برسد ... بشیر در وبلاگ پر عشق"

 

 

فقط امیدواریم این غرور و بی‌نیازی و توانائی خلق چنین حماسه هائی(!) به معنای آغاز دور تازه‌ای در تاریخ این باشگاه باشد . دور تازه‌ای که با "احساس مسئولیتی همه جانبه و بیش از گذشته در قبال جان و سرنوشت اعضا و کارآموزان در برنامه‌های رسمی این باشگاه"  تعریف شود.

 

 

 

پی‌نوشت:

دریافت دیه ، حقی مشروع ، پذیرفته شده و قابل احترام برای خانواده‌ی جان‌باخته‌گان است . خانواده‌هایی که فرزندان خود را در حوادثی ناشی از بی‌مسئولیتی ، تصمیمات اشتباه و خطاهای آشکار از ذست می‌دهند.

 

 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٢:٥٢ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ٦ خرداد ۱۳٩٤
تگ ها:
comment نظرات () لینک