کلاغ ها


+ باشگاه های آرش ، دماوند ، اسپیلت و ... مجوز قانونی فعالیت ندارند؟!!

 

_ سایت رسمی هیئت کوه‌نوردی استان تهران  با انتشار اطلاعیه‌ای ، اسامی گروه‌ها و باشگاه‌های دارای مجوز فعالیت در سال 94 را اعلام نمود . در این لینک

 

_ در لیست هیئت تهران ، نشانی از باشگاه‌های  آرش ، دماوند ، اسپیلت و ... دیده نمی‌شود .  موضوع چیست؟ این باشگاه‌ها در مهلت قانونی برای تمدید مجوز فعالیت خود اقدام نکرده‌اند و در حال حاضر از نظر تشکیلات هیئت تهران و فدراسیون کوه‌نوردی برای فعالیت‌های خود دارای وجه قانونی نیستند؟  یا اینکه  مجوز فعالیت این باشگاه‌‌ها از سوی نهاد دیگری ( مثلا وزارت ورزش ) صادر شده  است؟  در صورت پاسخ مثبت برای چنین پرسشی ... آیا  چنین مجوزی از سوی هیئت تهران و فدراسیون کوه‌نوردی مورد پذیرش نیست که در لیست انتشار یافته نامی از آنها  دیده نمی‌شود؟

 

 

_ به مدیران باشگاه های آرش ، دماوند ، اسپیلت و ... آیا شما یرای انجام فعالیت های خود در سال 94 دارای مجوزهای قانونی و مورد تائید فدراسیون و هیئت هستید یا خیر؟

 

_ به دوستان کوه‌نورد ... با توجه به اعلام رسمی سلب مسئولیت  از سوی هیئت تهران در رابطه با  برگزاری  انواع کلاس‌های آموزشی توسط باشگاه‌های فاقد مجوز  ، پیشنهاد می‌کنیم حتما بررسی و تحقیقات لازم و کافی را  انجام دهید . احتمال زیادی وجود دارد که برای وقت و هزینه‌ی صرف شده‌ی شما ،  هیچ گونه مدرک رسمی و قانونی صادر نشود!!

 

 

_ در صورت فقدان مجوزهای قانونی فعالیت برای گروه‌ها و باشگاه‌های کوه‌نوردی ، بروز هر حادثه‌ی ورزشی در برنامه‌های رسمی می‌تواند مشکلات و عواقب  قانونی و سنگینی را متوجه مدیران و مسئولان این گونه تشکل‌ها نماید.

 

 

 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٦:۱۸ ‎ق.ظ ; شنبه ۱٦ خرداد ۱۳٩٤
تگ ها:
comment نظرات () لینک