کلاغ ها


+ معرفی برترین صعودهای کوه‌نوردی و دیواره نوردی در سال 93

امروز ... برترین صعودهای کوه‌نوردی و دیواره نوردی در سال 93 معرفی و کلنگ نمادین «جشنواره صعودهای برتر» به صعود برگزیده اهداء خواهد شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی؛ هیئت داوران «دومین جشنواره صعودهای برتر» نامزدهای نهائی برترین صعود سال 93 شامل سه برنامه‌ را اعلام کرد ...

بر این اساس «نخستین تلاش زمستانی جهت صعود به دماوند از جبهه یخار»، «نخستین پیمایش زمستانی خط الراس هفت خوان» و «نخستین پیمایش زمستانی خط الراس دنا» به عنوان نامزدهای دریافت کلنگ نمادین جشنواره معرفی شدند تا در روز برگزاری اختتامیه جشنواره؛ صعود برگزیده معرفی شود.

شایان ذکر است هیئت داوران گزارش برنامه‌ی «گشایش مسیر بر روی دیواره علم کوه- مسیر راژیا» را به عنوان صعود برتر در بخش دیواره نوردی برگزید.

آئین اختتامیه جشنواره در روز سه شنبه 9 تیر( امروز ) از ساعت 17 الی 21 در سالن اجتماعات شهید قندی به آدرس: خیابان شریعتی، بعد از چهارراه قصر، ورودی یک وزارت ارتباطات برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛‌ در خلال این مراسم ضمن معرفی و تجلیل از کوه نورد دوران و دو کوه نورد اثرگذار و پیش کسوت مرد و زن، از یک تولید کننده نمونه تجهیزات کوه‌نوردی، یک فعال محیط زیست و یک فعال عرصه تالیف و نشر نیز تقدیر خواهد شد.

خاطرنشان می‌شود؛ همزمان با جشنواره صعودهای برتر؛ فدراسیون کوه‌نوردی نسبت به جمع آوری کمکهای مالی علاقمندان به نفع زلزله زدگان کشور نپال اقدام خواهد نمود. علاقمندان میتوانند کمک های خود را ضمن دریافت رسید در صندوق مشخص شده بدین منظور ارائه و رسید دریافت نمایند. کمکهای پرداختی از طریق یکی از سازمان های خیریه در اختیار مردم محروم نپال قرار خواهد گرفت.

 

نقل از سایت فدراسیون

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۸:٠٤ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٩ تیر ۱۳٩٤
تگ ها:
comment نظرات () لینک