کلاغ ها


+ تولد دو وبلاگ جديد !

کليمانجارو نامی ست که ابوذر برای وبلاگ خود انتخاب نموده است . او در توضيح انگيزه هايش برای تولد کليمانجارو می گويد : اولش می خواستم فقط بنويسم کجاها ميرم ولی حالا ميگم که اگه کسی ميخواد بدونه که يک نفر ( که بقيه ميگن کوهنورده اونم خفن ولی خب خودش که ميدونه ... ) تو کوههايی که ميره چه چيزهايی تو کلش ميگذره ، ميتونه اينجارو بخونه . پس اگر هر لحظه كنجكاو شديد كه ابوذر ، در كوه هايی كه ميره ، چه چيزهايی در كله اش می گذره ... حتما سری به كليمانجاروی او بزنيد !

http://www.klimanjaro.blogfa.com

 

يكی از بانــــــــوان كوهنورد كرمانی هم به تازگــــی ، از امكانات وبلاگ نويــــــسی برای بيان حرف های ناتمام اش استفاده می كند . اشرف در وبلاگ حرف های ناتمام ، از انديشه ها و خاطرات خود می گويد . با كلماتی از جنس كوه و شعر و زندگی : ... دره ی هراريز . لاله های سرخ و شقايق . چشمه ای و رازی نهفته از سفر طولانی اش در دل سنگ ... حس هستی ، زندگی ، بودن . حس خوب يگانگی با اين همه ، يگانگی با آن وجود هميشگی ، حس خوب جاودانگی در كنار آن هميشه جاودان ... حرف های ناتمام اشرف ، عميق و دلنشين و جذاب است .

 

نظر سنجی !

محمد تفنگدار در وبلاگ گروه كوهنوردی مهر تهران با طرح اين  پرسش كه : با توجه به شرايط موجود و با درنظر گرفتن واقعيات حاكم بر جامعه كوهنوردی ، اگر شما رئيس فدراسيون می شديد ، چه می كرديد ؟ اقدام به نظر سنجی از وبلاگ نويسان و خوانندگان وبلاگ های كوهنوردی كرده است . اگر خود را در اين زمينه صاحب ديدگاه و نظر می دانيد ، در وبلاگ محمد تفنگدار آن را برای ديگران هم بيان كنيد .

http://mehrclup.blogspot.com

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱۱:٤۸ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۳ خرداد ۱۳۸٤
تگ ها:
comment نظرات () لینک