کلاغ ها


+ برای موستاق آتا از هر نفر 25 میلیون تومان گرفتند؟!

رئیس هیئت کوه‌نوردی و صعود‌های ورزشی شهرستان دماوند از هزینه 250 میلیون ریالی هر یک از کوه‌نوردان این شهرستان برای صعود به قله «موستاق‌آتا» در قالب تیم «هیئت استان تهران» خبر داد.

«ابراهیم علمداری» با اشاره به هزینه‌های هنگفت صعود به قله‌های مرتفع هیمالیا افزود: صعود به قله موستاق‌آتا برای هر یک از کوه‌نوردان دماوند، 250 میلیون ریال هزینه در برداشته است که متأسفانه مسئولان حمایت‌های خود را به گونه‌ای که شایسته کوه‌نوردان باشد، انجام ندادند!

رئیس هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان دماوند تصریح کرد: انتظار داشتیم تا مسائل مالی و تجهیزاتی کوه‌نوردان بیشتر مورد توجه مسئولان قرار گیرد، اما با توجه به موفقیت بزرگی که این کوهنوردان به دست آوردند، امیدواریم در آینده مسئولان شرایط بهتری را برای بهبود وضع کوه‌نوردی دماوند که پیشرفت چشم‌گیری در استان تهران داشته است، انجام گیرد.

دو کوه‌نورد دماوندی توانستند به همراه تیم کوه‌نوردی هیئت استان تهران، قله 7 هزار و 546 متری موستاق‌آتا در کشور چین را صعود کنند که پس از ورود به شهرستان دماوند مورد استقبال مسئولان و علاقمندان به ورزش قرار گرفتند.

 

نقل از کوه نوشت

 

 

پی‌نوشت :

با توجه به مصاحبه‌ی انتقادی_ اعتراضی رئیس هیئت کوه‌نوردی شهرستان دماوند نسبت به عملکرد هیئت تهران برای هزینه‌ی 25 میلیون تومانی  هر شرکت‌کننده در برنامه موستاق آتا ، ضرورت دارد مسئولین هیئت کوه‌نوردی استان تهران در جهت ارائه‌ی گزارشی شفاف و روشن در باره ی مسایل مالی برنامه‌ی اجرا شده اقدام نمایند.

 آیا انتخاب و حضور افرادی در تیم اعزامی ، بدون شرکت در اردوهای انتخابی ( نگاه کنید به بخش کامنتینگ) صحت دارد؟  

مسئولین هیئت کوه‌نوردی استان تهران نمی‌توانند نسبت به انتقاداتی که در سطح افکار عمومی مطرح می‌شود بی‌تفاوت باشند.

 

_ 25 میلیون تومان هزینه‌ی هر نفر ... برای موستاق آتا ؟! به نظرتان زیاد نیست؟! ... آیا هیئت کوه‌نوردی استان تهران برای اجرای این برنامه با یکی از شرکت‌های توریستی _ گردشگری داخلی قرارداد داشته یا خود به صورت مستقل عمل نموده است؟

 

 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٧:٢٩ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٤ امرداد ۱۳٩٤
تگ ها:
comment نظرات () لینک