کلاغ ها


+ شبکه ۴ : پخش فيلم مستند k2

 

 

 

 

 

« قله k2 دومين قله مرتفع و سرکش ترين کوه جهان است که ۸۶۱۱ متر ارتفاع دارد . روز جمعه ۲۹ تير ۸۶ اين قله تسليم اراده ی کوه نوردان شد که يکی از آنها کوه نوردی منفرد به نام کاظم فريديان از ايران بود ... »

فيلم مستند « از ابرها هم بالاتر ... » محصول ۸۶ به کارگردانی و تهيه کنندگی رضا نظام دوست را امشب ساعت ۲۱ از شبکه ۴ تلويزيون دولتی ايران ببينيد !

............................................................................

در اعتراض به فيلم پخش شده :

«سلام من محمد خورشیدی عضو گروه پـویـا ( مشهد ) هستم .البته ما این کار را پیگیری خواهیم کرد که چرا جناب آقای رضا نظام دوست از تصاویری که دوست من آقای جواد نوروزی در برنامه خان تانگیری و پوبدا خراسان ، در سال 84 استفاده کرده است . دقیقا حدود 70 درصد تصاویر در این برنامه مستند ، تصاویری بود که در برنامه خان تانگیری تصویر برداری شده بود ایشان بدون اجازه از آقای جواد نوروزی این کار را کرده و مطمئنا باید پاسخگو باشد.جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با خود جناب آقای رضا نظام دوست ارتباط برقرار کرده تا از صحت ادعای من مطلع شود . لطفا نتیجه را اعلام کنید متشکرم .یکی از اعضاء برنامه خان تانگیری و پوبدا سال 84...http://pouyamount.persianblog.ir از بخش پيام ها در وبلاگ کوه نوشت »

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٢:٥٠ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳ آذر ۱۳۸٦
تگ ها:
comment نظرات () لینک