ابوالفضل زمانی: کروکی گشایش مسیر نو در دره ی یخار

 

در سایت باشگاه کوه نوردی تهران

 

 

 

 

پی نوشت:
انتشار این پست با تردید بسیار صورت گرفت!! ... سال گذشته ، طرح چند انتقاد ساده از عملکرد و آنچه هیاهوی تبلیغاتی این تیم می‌دانستیم ... کامنتینگ وبلاگ را به شکلی تاسف بار با موجی از فحاشی، توهین و تهدید از سوی تعدادی از کوه‌نوردان زنجانی مواجه کرد...پرسش: در برنامه‌ی سال گذشته نیز دوستان ادعای گشایش مسیر نو در دره‌ی یخار داشتند . در واقع، بعد از شکست در اجرای کامل برنامه(نرسیدن به قله) بیشترین مانور تبلیغاتی و تاکید هنگام ارائه گزارش، به گشایش یک مسیر نو بود. حالا پرسشی که بناگزیر مطرح می‌شود: این گشایش مسیر ، همان قبلی است؟ جدید است؟ دقیقا همان قبلی است که فقط با صعود قله همراه است؟  قبلی کامل نبود، این کامل شده است؟ و اگر آری ... چرا در گزارش سال گذشته به ناتمام ماندن مسیر(گشایش) اشاره‌ای نشد؟.

 

با آقای ابوالفضل زمانی(سرپرست برنامه) آشنائی دارم و شخصیت ایشان و دو عضو دیگر تیم را جدای از " لمپن های متعصب و دشمن نقد"  می دانم. برایم روشن است که ابوالفضل زمانی به خوبی می داند طرح چند سوال ساده در یک وبلاگ هیچ ربطی به ارائه گزارش کامل برنامه ندارد و هر زمان که صلاح بداند به این پرسش ها پاسخ خواهد داد.

 

تجربیات گذشته کافی ست ... برای این پست ، کامنت هیچ یک از لمپن ها و آن کسانی که همچنان از خشم به خود می پیجند و تهمت می زنند نمایش داده نخواهد شد.

 

 

اما واقعا مشکل این آدم ها در چیست؟ و چرا تا این اندازه از نقد و حتی طرح چند سوال ساده می ترسند؟ بار دیگر پرسش های خود را از برنامه ای که چندی پیش و با عنوان گشایش مسیر نو در دره یخار انجام گرفت تکرار می کنم:
در برنامه‌ی سال گذشته نیز دوستان ادعای گشایش مسیر نو در دره‌ی یخار داشتند . در واقع، بعد از شکست در اجرای کامل برنامه(نرسیدن به قله) بیشترین مانور تبلیغاتی و تاکید هنگام ارائه گزارش، به گشایش یک مسیر نو بود. حالا پرسشی که بناگزیر مطرح می‌شود: این گشایش مسیر ، همان قبلی است؟ جدید است؟ دقیقا همان قبلی است که فقط با صعود قله همراه است؟  قبلی کامل نبود، این کامل شده است؟ و اگر آری ... چرا در گزارش سال گذشته به ناتمام ماندن مسیر(گشایش) اشاره‌ای نشد؟

 

 

 

 

  
نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٤:۱٢ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱۸ اسفند ۱۳٩٤
    پيام ها    +