28 اردیبهشت: گزارش خوانی برنامه زمستانی دره یخار

 

سه شنبه 28 اردیبهشت _ ساعت 17 الی 19

سالن اسوه : خیابان انقلاب ، نبش خیابان بهار

 

 

پی‌نوشت:

اجرای این برنامه در زمستان سال گذشته صورت گرفت و پس از اعلام و انتشار خبر رسمی آن ، چند پرسش ساده را برای سرپرست محترم برنامه مطرح کردیم. پرسش‌هایی که خشم و عصبیت نابخردانه‌ی " لمپن‌های متعصب و دشمن نقد" را باردیگر علیه این وبلاگ برانگیخت. با اعلام خبر گزارش خوانی برنامه یخار ، آن پرسش‌ها را مجددا تکرار می‌کنیم:

در برنامه‌ی سال  1393 نیز دوستان ادعای گشایش مسیر نو در دره‌ی یخار داشتند . در واقع، بعد از شکست در اجرای کامل برنامه(نرسیدن به قله) بیشترین مانور تبلیغاتی و تاکید هنگام ارائه گزارش، به گشایش یک مسیر نو بود. حالا پرسشی که بناگزیر مطرح می‌شود: این گشایش مسیر ، همان قبلی است؟ جدید است؟ دقیقا همان قبلی است که فقط با صعود قله همراه است؟  قبلی کامل نبود، این کامل شده است؟ و اگر آری ... چرا در گزارش سال 1393 به ناتمام ماندن مسیر(گشایش) اشاره‌ای نشد؟

و برای " لمپن‌های متعصب دشمن نقد"  : هدف از طرح این پرسش‌ها ، به معنای انتظار و توقع ارائه‌ی پاسخ در متن و در زمان گزارش‌خوانی برنامه است ... گونه‌ای دعوت از سرپرست تیم برای ارائه‌ی توضیحات لازم پیرامون این موضوع ... البته بعید می دانم فهم چنین موضوع ساده‌ای برای شما آسان باشد!!.

  
نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٩:٠٥ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳٩٥
    پيام ها    +