کلاس مربی گری غارنوردی کشور در گیلان برگزار شد

کلاس مربی گری درجه سه غارنوردی کشور در شهرستان ماسال استان گیلان برگزار شد

 

سرپرست روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان روز دوشنبه گفت : در این کلاس مربیگری ، 33 غارنورد در دو بخش بانوان و آقایان حضور داشتند که از این تعداد 23 غارنورد را آقایان و 10 غارنورد را بانوان تشکیل می دادند .


سعید علیپور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : نفرات شرکت کننده در این دوره غارنوردی ، از استان های قزوین ، آذربایجان غربی ، اردبیل ، لرستان ، قم ، بوشهر ، البرز و کردستان حضور داشتند .


وی اظهار کرد : این کلاس مربیگری به مدت چهار روز برگزار شد که طی آن جدیدترین اطلاعات تئوری و عملی این رشته ورزشی زیر نظر مدرسان فدراسیون کوه نوردی و غارنوردی برگزار شد .


وی ادامه داد : کلاس تئوری مربیگری درجه سه غارنوردی در سالن ورزشی شهید چمران شاندرمن شهرستان ماسال و همچنین کلاس عملی نیز در غار آویشوی این شهرستان برگزار شد .


وی اضافه کرد : این دوره مربی گری با عنوان هر باشگاه یک مربی برگزار شده که هدف از برگزاری آن ، افزایش توان غارنوردان و گسترش دانش غارنوردی در کشور است.


سرپرست راوبط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان خاطرنشان کرد : به شرکت کنندگان پس از قبولی در آزمون های تئوری و عملی ، مدرک مربی گری درجه سه غارنوردی اعطاء می شود .

 

 

 

  
نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۸:٠٤ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٤ خرداد ۱۳٩٥
    پيام ها    +