باشگاه دماوند و حس شیرین مالکیت کوهستان!!

_ به نظر می‌رسد مدیران فعلی باشگاه دماوند ، تشکل خود را تافته‌ای جدا بافته در جامعه کوه‌نوردی ایران می‌دانند!! ... و فکر می‌کنند در زمان اجرای برنامه‌ای که خودشان آن را بزرگ می‌دانند ، حق دارند طی اطلاعیه‌ای به شدت غیرمعمول و انحصارطلبانه ... و البته محترمانه ، از دیگر کوه‌نوردان و طبیعت دوستان این سرزمین بخواهند که در تاریخ‌های مورد نظر : لطفا سروکله‌تان پیدا نشود!!

 

_ ظاهرا مدیران فعلی باشگاه دماوند "قرق کوهستان" را حق طبیعی و شاید گونه‌ای ارثیه پدری(!!) می‌دانند و به نظرشان  جامعه‌ی کوه‌نوردی وظیفه دارد  خود را برای اجرای برنامه های معمول و جاری  با مدیران این باشگاه هماهنگ نماید!!


_ موضوع ساده است ... صدور این اطلاعیه یک اشتباه مدیریتی محض است و این باشگاه می‌بایست در اولین فرصت ممکن از جامعه‌ی کوه‌نوردی عذرخواهی نماید.

 

 

درخواست باشگاه  دماوند از جامعه کوه‌نوردی

" بر طبق اعلام روابط عمومی «باشگاه کوه‌نوردی و اسکی دماوند» این باشگاه قصد دارد مرداد ماه از تاریخ 6 تا 15  یک اردوی بزرگ در منطقه علم چال برگزار نماید. این برنامه ها شامل  کوه نوردی،سنگ نوردی ، دوچرخه سواری  ،آموزشی و توانمند سازی مربیان باشگاه و حفاظت از محیط کوهستان است که در منطقه علم چال و کلاردشت برگزار خواهد شد.

« وحید بهرامی » مدیر عامل باشگاه کوه نوردی و اسکی دماوند با اعلام اینکه برنامه های مختلفی در زمینه های کوه نوردی و سنگ نوردی تدارک دیده شده است و تعداد زیادی از اعضای این باشگاه در برنامه ها شرکت خواهند نمود. برای جلوگیری از تداخل و ترافیک در مسیرهای مختلف این منطقه و بروز خطرات احتمالی از کوه نوردان و سنگنوردان درخواست نمود در صورت امکان برنامه خود را در بازه های زمانی غیر از زمان اجرای این اردوی ورزشی (6 تا 15 مرداد ماه ) برگزار نمایند...کوه نامه

 

 

 

  
نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٩:۳۱ ‎ق.ظ روز جمعه ٢٥ تیر ۱۳٩٥
    پيام ها    +