کلاغ ها


+ دبیر هیئت کوه نوردی آ.غ : فرشید فاریابی دروغ می گوید !

 

« همایون مؤید زاده هستم دبیر هیئت کوه نوردی استان آذربایجان غربی ، فرشید را خوب می شناسم کافی ست شما هم یکبار با او همسفر شوید٬  متوجه می شوید همه درد زندگی وعالم را در همان یک سفر به سر شما خالی خواهد کرد.  او با گزارش غیر واقعی خود ( گزارش یک حادثه ) همه را سخت به انتقاد می گیرد.  با کارهای مثبت کاری ندارد . هزار و یک کار مثبت در مقابل یک کار اشتباه ، دیگر از کارهای مثبت صحبتی به میان نخواهد آورد.  از فرشید می پرسم شما که در هلال احمر امدادگر آن و باصطلاح از فعالان هستید!؟ چرا از سگ های آلمانی هلال احــــــــمر که روزانه هزینه های گزافی را فاکتور می نمایند  درخواست جستجو را نکردید!؟ مطلع شدم پزشکی قانونی مرگ را پس از سه روز از شکسته شدن ستون فقرات از ناحیه کمر و بی هوشی اعلام کرده است آیا در صورت استفاده از سگ های آلمانی که به همین منظور نگهداری شده است بهتر نبود !؟ مقصر کیست ؟ چرا از میله های سونداژ استفاده نکردید؟ اگر به یاد داشته باشی در روز حادثه من به همراه دبیر کمیته روابط عمومی هیئت به هلال احمر آمدم و شما با یک تیم یازده نفره سیاهی لشکر در آنجا حضور داشتید.  شما با سیاهی لشگر راهی منطقه راژان شدید و به ما گفتید در خودرو هلال احمر جایی برای شما وجود ندارد و بعنوان نیروی پشتیبان ما را دنبال نخودسیاه فرستادید و با سیاهی لشگر عازم منطقه شدید.  ولی باکمال تعجب اطلاع یافتم (توسط روستائیان و نیروی انتظامی منطقه) که فقط سه نفر به راژان رفته بودید و فردای روز حادثه که اینجانب به همراه مسؤولین کمیته های هیئت جهت جستجو به منطقه رفتیم و شما که باناسزاگویی که چرا دبیر کمیته روابط عمومی را در هلال احمر برای حضور در جلسه جاگذاشته ایدو دیگر ... همان طور که گزارش کرده اید من و دیگر همنوردان ٬ که هلال احمر هیچگونه نقشی در کاوش وجستجو نداشت ٬ بعلت نداشتن میله سونداژ حدود پنجاه متر بالاتر از فرد یافته شده کلا" توسط باتوم منطقه را جستجوکردیم چرا با توجه به اصرار گروه جستجوگر و خود شما اقدام به حداقل سونداژ نکردید و داوطلبین را با سخنان تلخ وادار به مراجعت کردید؟
شما بگویید ٬  کسی که برای جستجو و امدادرسانی آن هم در برف و یخ می آید چطور ممکن است با خود وسایل نمی آورد ؟ در گزارش یک حادثه نوشته ای گروه مراجعه کننده وسایلشان را ندادند ولی خدا گواه است که دروغ می گویی چرا که من دبیر هیئت کلاه طوفان ،باتوم،گرانپون،کلنگ ودیگر ابزار همراهم رادادم باید بگویم که اشتباه کردم چرا؟ کسی که برای امداد راهی منطقه آن هم در زمستان وکوهستان می شود برای کمک می آید نه برای میهمانی ؟ باشماخیلی حرفها دارم باشد برای بعد !؟... »از بخش پیام ها در وبلاگ آرامکوه ( عباس ثابتیان )

 

 برای انتشار این متن ٬ انجام پاره ای اصلاحات اجتناب ناپذیر بود ! « هلال اهمر » را به هلال احمر و « اسرار » را به اصرار  و ... تغییر دادیم .

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٢:٥۳ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٠ اردیبهشت ۱۳۸٧
تگ ها:
comment نظرات () لینک