کافه کوه ، زنده و با طراوت ...

 

  

«کافه کوه»؛ سر بزنگاهِ «عشق» است! ... آنها که می‌روند می‌دانند! ...  ای «کافه کوه»! ... در نور «مهتاب» ... در چهره‌ی «گل» ... در زلف «سنبل» ... روی تو بینم!

 

برگرفته از وبلاگ کوه نوشت

 

 

نوشته ها و عکس های دیگر دوستان :

 

پرویز ستوده در نشاط کوهستان

آرام در پاتیرام خداوند آرامش

فرشته احمدیان فر در پلوار 70

 لیلی رهنما در مکث

 

 

 

/ 15 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی کاظم زاده

سلام فرامرز جان در عکس اول نفر پشت به تصویر تو هستی؟ خیلی دلم میخواهد ببینمت و زیاد برایت پیغام گذاشتم.

زينب يعقوبي

درود خوشحالم بهتون خوش گذشت هست شاد باشيد[گل]

ع.رضاپور

استاد نصیری اساسا کافه کوه نیاز به تعریف ماهیت دارد؟نشست کوهخوان و کوهنویس است؟گرد همای کوهخوانانست؟یا کوهنویسان؟

علی کاظم زاده

سلام دوباره لطفا زمان و مکان تشکیل کافه کوه را اطلاع بده. ضمنا تو که نباید از ناملایمات گله کنی تو مرد کوه هستی.

روشنک

"اون آدم " کچل و عینکی و چاق و قلنبه با اون چشاش " که پشتش به دوربینه خودم هستم ! اینا رو مخصوصا نوشتم ... توی این روزای کوه نوردی ایران نوشتن این جور توصیفات و مشخصات می تونه برای کلی ها اشتغال فراهم کنه !! اگه خوش شانس باشی برات طومار پشت طومار می نویسن !!" .. : )) .. تهدید به چاقوکشی و اسید پاشی و پرت شدن از کوه و تهیه سی دی غیر مجاز از شما و دزدیدن بچه نداشته شما و شکستن پیپ پدربزگ شما و و و و ... را هم اضافه کنید. همه این موارد به افرادی وفادار و جان نثار و مخلص نیاز دارد. جنگ جنگ تا پیروزی بر آن شیطان رجیم سلیطه و سادیست که می خواست افتخارات کسب شده را از ما پس بگیرد و تخریبمان کند چون به جایگاهی که ما به کمک 60 سال دریوزه گی و احساس حقارت رعیتهایمان رسیده بودیم اعتقادی نداشت. ما هم جایگاهش یا همان صندلیش یا چه میدانم هر جایی را که روی زمین می ایستد با بیل و کلنگ تخریب می کنیم. حملههههههههههههههههه!... : )) .. دمت گرم آقای نصیری.. [گل][گل]

محمد حبیبی

آقای نصیری سلام دو سئوال دارم1- من مرتب وبلاگ شما و کوه نوشت را میبینم عکس و گزارشی حتی خبری از کافه کوه امرداد ندیدم بر گزارشد؟2- آیا غیر کوه نویس هم میتواند در جلسات شرکت کند ؟با آرزوی سر افرازی تمام دوستداران کوه

فرشته

با سلام و ارادت..تو وبلاگ حسین رضایی نوشتم کافه کوه و متعلقاتش رو دوست دارم...اینجام می گم...حضور تو کافه کوه حس خوبی بهم می ده.

علی کاظم زاده

سلام ساعت چند ؟ میشه یک زنگ به من بزنی؟ کارت دارم باید ببینمت.

مهناز

درود بر آقای نصیری عزیز و گرامی . آقای نصیری ذوق زده شدیم از حضورتون ، مخصوصاً دوربین من !!!! با حضور بزرگان ، کافه کوه جان و روح تازه ای به خود گرفت . سپاس از زحمات شما .

هزاری

درووود بر آقا کلاغه قصه ما [چشمک] خوشحال شدم از دیدنتون