پنجمین جستجوی بی نتیجه برای یافتن پنجمین کوه نورد

 

مصطفی ظهیری در گفتگو با خبرنگار روزنامه کاشان گفت:جمعه گذشته تجسس برای پیدا کردن پیکر علی بهادری در ارتفاعات کرکس ادامه داشت ولی تیم اعزامی‌موفق به پیدا کردن پیکر این کوه نورد نشد. این عضو هیئت کوه نوردی گفت: گروه تجسس برای پنجمین مرتبه متوالی برای پیدا کردن پیکر همنورد مفقود شده خود راهی ارتفاعات کرکس شده اما با توجه به شرایط جوی و نظر کارشناسان مجرب استان اصفهان و هیات کوه نوردی کاشان  مبنی بر احتمال ریزش بهمن بهاره به دلیل آب شدن برف و احتمال خطر جانی برای افراد تیم‌های تجسس ادامه عملیات تا اطلاع بعدی متوقف شد.

وی که عضو گروه تجسس می‌باشد همچنین اظهار داشت:هیئت کوه نوردی کاشان برنامه‌های معینی برای جستجوی این همنورد مفقود شده تدارک دیده است که بطور منظم از بهمن سال گذشته تا کنون اجرا شده و این عملیات کما کان ادامه دارد.

گفتنی است علی بهادری نژاد در مسیر صعود به قله کرکس با تیم  هیئت کوه نوردی کاشان در تاریخ بیست و یکم بهمن سال گذشته همراه با ۴ نفر دیگر  به اسامی ‌ابراهیم علیجان زاده، حسین تمنایی،مهدی احمدیان و مهدی صباغی در حادثه بهمن مفقود گردیده اند که تا کنون جسد ۴ نفر از ایشان پیدا شده است. لیکن تاکنون موفقیتی برای یافتن پیکر این کوه نورد حاصل نشده است .

 

خبر از : کاشان نیوز

 

________________________________________

 

 

 نجات دو کوه‌نورد گرفتارشده در کوه‌های دالان‌کوه

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تیران و کرون گفت: دو کوه‌نورد گرفتارشده در کوه‌های دالان‌کوه  نجات پیدا کردند. صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در تیران و کرون، اظهارکرد: دو کوه‌نوردی که قصد صعود به قله دالان‌کوه را داشتند به علت آشنا نبودن با منطقه بین صخره‌ها گرفتار شدند.

وی ادامه داد: گروه 11 نفره امداد و نجات شهرستان تیران و کرون پس از اطلاع از این اتفاق توسط آتش‌نشانی نجف‌آباد ساعت 22و 30 دقیقه چهارشنبه ششم اردیبهشت ماه به منطقه اعزام شدند و با 8 ساعت عملیات دو کوه‌نورد گرفتارشده را نجات دادند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تیران و کرون افزود: یک نفر از این کوه‌نوردان مصدوم شده بود که با درمان سرپایی از بیمارستان مرخص شد.

خبرگزاری ایسنا

 

 

.

 

 

 

/ 2 نظر / 14 بازدید
دیزاین 98

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ مرکز طــراحـی گرافـــیـک دیزاین98 طراحی انواع بنرهای تبلیغاتی، هـدر، لوگو، کارت ویزیت، کاور آهنگ، پوستر و ... شعار ما نهایت کیفیت در طراحی و کسب رضایت مشتری است :::::::: طراحی حرفه ای :::::::: قیمت مناسب ::::::::: تحویل سریع :::::::: با ما جذابــــتر دیده شوید www.Design98.Ir

زینب یعقوبی

درود امیدوارم هر چه زودتر تلاش دوستان نتیجه بدهد و پیکر کوهنورد فقید پیدا شود و در آرامگاه ابدی خود دفن شود. بهار زندگیتان پر بار[گل]