در حاشیه ی جلسه گزارش صعود زمستانی مسیر 48

 

تیم صعود زمستانی دیواره‌ی علم کوه ( مسیر 48 لهستانی‌ها ) روز دوشنبه گزارش برنامه‌ی خود را در محل سالن خاقانی ارائه نمود .  اشاره به چند نکته‌ی قابل توجه در حاشیه‌ی این جلسه ، شاید خالی از لطف نباشد : 

 

_ از مجموع شرکت‌های حمایت کننده‌ی مالی برنامه ، حتی یک نفر هم به عنوان نماینده در جلسه گزارش این تیم حضور نداشت !! ... و البته ، هیچ توضیحی نیز بابت این غیبت عجیب به حضار داده نشد!! 

 

_  غیبت امین معین  به عنوان یکی از اعضای اصلی و موثر تیم نیز کاملا محسوس و مشخص بود ... غیبتی که شاید دلیل آن اعتراض به مجموعه‌ی آن فشارها و جوسازی‌ها و توهین‌هایی بود  که از سر " کینه و حسد و حقارت"  نسبت به حضور او در برنامه‌ی زنده تلویزیونی اعمال شد !! ... از سوی مجری برنامه به حضار گفته شد : دلیل غیبت امین معین ، بودن در برنامه کوه است!!  ...

و یک سوال : آقای مهدی کاسبیان ، مجری عزیز جلسه‌ی گزارش!  خوشحال می‌شویم بفرمایید این خبر  که "دلیل غیبت امین معین بودن در برنامه کوه است" را چه کسی به شما گفت ؟! ... یکی از اعضای تیم؟!

 

_ آفتابی شدن کیومرث بابازاده را باید به فال نیک گرفت!!  ... برای ما که مدت‌های طولانی‌ست از وقایع و رویدادهای روز کوه‌نوردی ایران دور و بی‌خبریم ... با خودمان فکر کردیم  لابد و بالاخره  این آقا  بخشی ... حتی اندک ...  از مسئولیت‌های فاجعه‌ی  برنامه برودپیک که مرگ تلخ و دردناک سه کوه‌نورد جوان و خوب کشورمان را رقم زد ، پذیرفته  و پاسخ‌گویی شایسته‌ای نیز برای  پرسش‌ها و انتظارات خانواده‌های محترم آن سه جان باخته داشته است ... و لذا ، اکنون زمان مناسبی برای آفتابی شدن کیومرث بابازاده است !!

 

 

 

/ 1 نظر / 3 بازدید
دیار الوند

درود آدم کور و کچل و بیمار و آلزایمری و نا فهم و ... باشه هم می فهمه که حسابی گیر دادی به کیومرث