کامنت روز

" آقای صابری حتما به عنوان دبیر فدراسیون اطلاعات موثقی در دست دارند که این آمار دقیق را بیان نموده اند .  اما خوب بود اگر می گفتند از این  420دیواره چندتای آن در اختیار هیت های کوه نوردی قرار دارد و در چند شهر سنگ نوردان به راحتی می توانند به روی دیوارهای سنگ نوردی تمرین کنند . آقای صابری حتما مطلع هستند که بسیاری از این دیوارها درسالن های چند منظوره احداث شده است و تربیت بدنی استان ها وشهرستان ها در راستای اجرای قانون خصوصی سازی سالن های ورزشی به بخش خصوصی اجاره داده  و بخش خصوصی هم برای در اختیار قرار دادن دیواره از هیات های کوه نوردی طلب وجه نقد می نماید. آقای صابری حتما مطلع هستند که خیلی وقت است سنگ نوردان برای تمرینات خود از منابع مالی خودشان هزینه می کنند و سنگ نوردان خیلی وقت است که می دانند فدراسیون در این راستا هیچ گونه وظایفی ندارد . ودر آخر می توان گفت خدا آخر و عاقبت سنگ نوردان را به خیر کند. "

نویسنده : مرتضی زارع

.

.

/ 7 نظر / 3 بازدید
برج سینا !

دقیقا همان مشکلی که ما در ارومیه با آن مواجه هستیم و تمام پیگیری ها تا امروز بی نتیجه مانده. دیواره سنگنوردی بلند ارومیه در سالنی واقع شده که مدیریت آن بر عهده ی بخش خصوصی است. این سالن در طول این سالها در اختیار تیم های فوتسال قرار داشت و ضربه های ناشی از برخورد توپ با دیواره ، صدمات بسیاری را بر آن وارد کرده و اینروزها هم در اختیار هسئت تیراندازی قرار گرفته و دیواره سنگنوردی باز هم در معرض برخورد ضربه قرار دارد.

برج سینا !

در خط چهارم هیئت تیراندازی صحیح است.

مملی

سلام این بنده خدا صابری خواست در شروع کار تشکیلاتی دولتی یه چیزی گفته باشه . همون کوهنورد ساده میموند بهتر بود .

سرتق

داش فری سلام.عمو هادی تو پست قبل گفته که برو بچ اهل سنگ مثل اون خانوم کره ایی از جیب مایه کنن.یکی نیست بگه گل پسر هادی خان عمو جون اگه منم تو اسپانتیک تو دائولاگیری و..... دس توجیببم نمیکردم منم الان از این اراجیف میگفتم.لوتی بامرام کرجی چند سال قبل حالا که بهت میگن دبیر و همه چی واست مثل ریگ مفته دیروز خودتو یادت رفته؟داش فری مرام بود مرام ترکای قدیم نه این جوون موونای این روزی که تا بهشون میگن دبیر خودشونو رفقاشونو یادشون میره.زت زیاد.

جهت اطلاع

اسپانتیک مفتی نبود جناب سرتق. در برنامه های هیات کوهنوردی، هم اردو می ری (هزینه می کنی)، هم پول برنامه را میدی و هم توهم صعود مجانی رو برای دیگران ایجاد می کنی.

.........

آیا این ها واقعا صحبت های دبیر فدراسیون هست؟!...................

سرتق

جهت اطلاع.لوطی شنیدنش سخته؟ خب ایرادی نداره سری بد شومارو مفتی میبرن بعد میای میگی پول دادیم. ایرادی نداره.ناراحت نشو اسیاب به نوبت اونم اسیاب عمو شعاعی!!!زت زیاد