نادر ضرابیان : آشفته بازاری بود مجمع عمومی !!

نظرات نادر ضرابیان سرپرست گروه کوه نوردی لواسان در باره ی آخرین مجمع عمومی برگزار شده ی انجمن کوه نوردان در ٣٠ آبان ٨٩  :

درودبرشما
جناب محمدی
آشفته بازاری بود مجمع عمومی ! هیات رییسه به  به ترین شکل ممکن نشست را به هم زد !  اصرار شما به نامزد شدن حاضرین در جلسه , حقوق نامزد شایسته ای مانند آقای محمدپور  را  پایمال کرد . این نشست بر خلاف نظر شما نقاط ضعف فراوانی داشت که ای کاش به آن ها هم اشاره می فرمودید.

.

1 – هیات رییسه ای که اعضای هیات مدیره وبازرس انجمن را نمی شناسد ! چه اصراری به انتخاب این افراد که به نظر می رسد در دوسال گذشته از احوال انجمن بی اطلاع بوده اند وجود داشته است ؟

 
2 – مانور دادن آقای ثابتیان  در مجمع در حالی که ایشان هم یکی از نامزد ها بوده اند و خودشیرینی دوستانشان در این مورد که شما نیازی به معرفی ندارید ! و ایجاد این حس در حضار که ایشان انتخاب شده هستند ! برنامه ایشان برای انجمن چه بوده ؟

 

3 -  عدم پاسخ گویی هیات مدیره به پرسش های آقای مبهوتیان و شایان فر و خانم ابریشمی .  


4 -  به آقای ثابتیان که خود نامزد بوده اند دوازده دقیقه وقت داده می شود ( ایشان در نوبت های مختلف بیش از نیم ساعت حرف زدند ) و ندادن وقت کافی به مسوول شهرستان و بازرس انجمن  و دیگر نامزدها .


5 – پخش کردن فله ای برگه های آرا که به احتمال بسیار زیاد غیر عضو ها هم در رای گیری شرکت کرده اند و این احتمال که نفراتی با اسامی مختلف دو سه بار رای داده باشند ( به دلیل نبود نظارت کافی و هرج و مرج و آشفتگی در مجمع و هیات رییسه ) .

 

6 -  معرفی نامزدها در سرو صدا و آشفتگی  ناشی از پخش برگه های آرا و شرایطی که نشان می داد مهم این است که چند نفر انتخاب شوند و قضیه به خوبی و خوشی تمام شود .

 

7 -  نامزد شدن حضار با اصرار کردن برای نامزد شدن از طرف هیات مدیره ، متفاوت است  و همین موضوع سبب شد فردی که با اصرار شما و بدون برنامه به واسطه عضویت در یک گروه بزرگ و آشنا بودن ، انتخاب شود و حق فرد شایسته ای مانند آقای محمدپور به دلیل غریبه بودن ! پایمال شود .


8 – به نظر شما آیا انجمن نباید برنامه کوتاه مدت و دراز مدت که مورد تایید اعضا باشد ، داشته باشد ؟ شاهد بودیم که نامزدها هدف ها و برنامه متفاوت از هم داشتند و تصور نمی کنید که تا این افراد وحدت نظر پیدا کنند و به تفاهم برسند ( اگر برسند ! ) مدت زمان زیادی از وقت انجمن تلف شده است و این دور باطل هر دوسال یک بار تکرار می شود ؟


9 – درمورد تعداد اعضا برای رسمیت جلسه می توان نظرات آقای نصیری را ملاک قرار داد .


10 – عدم توجه به شهرستان ها که برعکس شما انجمن را خیلی بزرگ ومهم به حساب می آورند واستفاده ابزاری از اعضای شهرستانی !


 از پیام های نادر ضرابیان در وبلاگ دیده بان کوهستان

.

 

/ 1 نظر / 3 بازدید