صعود زمستانی خط الراس دنا

«بالاخره بعد از سالها تلاش و تحقیق بر روی مناطق مختلف رشته کوه دنا و برنامه ریزی های دقیق یک تیم از گروه های کوهنوردی آرش شیراز و کوهیاران پارس روز سه شنبه 30/11/86 به قصد صعود کامل خطالراس دنا راهی روستای سیور شدند تا به این آرزوی دیرینه کوهنوردان شیرازی جامع عمل بپوشانند.این تیم چهار نفره متشکل از آقایان رضا کریمی, آرمان شهپری,کاوه کریمی و علی کریمی میباشند که بعد از ماه ها تمرین مستمرو برنامه ریزی های دقیق صعود خود را شروع کردند... از ایمیل ارسالی محسن انواری»

  
 گزارش و عکس های این برنامه در:

38328477042.jpg

 

http://www.denaclimbing.blogfa.com

 

 

 

51446187636.jpg

درست است که محسن انواری یکی از کوه نوردان خوب انجمن کوه نوردی دانشگاه امیر کبیر است و همچنین درست است که او یکی از دوستان خوب و مورد علاقه ی کلاغ ها ست و درست است که نقل قول  تاریخی و در عین حال بی مزه ی « نقد باید سازنده باشد » او را همیشه آویزه ی گوش خود می کنیم  و درست است که ... اماهیچ کدام از این ها دلیل نمی شود که وقتی ایمیلی این چنین برای ما می فرستد به او گوشزد نکنیم که : محسن جان ! برای یک تحصیل کرده ی دانشگاه امیر کبیر چندان شایسته و قابل قبول نیست که هنوز نگارش صحیح  « جامه عمل » را نداند و بنویسد « جامع عمل » !! حالا اگر آدمی مثل رضا نظام دوست با آن همه ادا و ادعا و تظاهر ٬در شناخت و نقد مثلا اسطوره های فرهنگی نظام سرمایه داری  ٬ به جای « التفات » می نویسد « الطفات» !! به جائی مان بر نمی خورد و اصلا حساسیتی بروز نمی دهیم چرا که ماهیت دروغین ٬ توخالی و ریاکارانه ی این مثلا روشنفکران نان به نرخ روز خور (!!) را سال هاست که می شناسیم و در همین وبلاگ باره ی آن بارها نوشته ایم و ... اما محسن جان ! از شما بیشتر انتظار داریم . همین .  

 

/ 3 نظر / 5 بازدید
سعید

سلام، وبلاگ RockRovers آپدیت شد. سری به مابزنید. www.rockrovers.blogfa.com

محسن انواری

امان از دست تو که به یه چیزی که گیر بدی ول کن نیستی. اصلا هر جور دوست داری نقد کن، کچلمون کردی بابا[نیشخند] عرض شود خدمت مبارکتون که اون مطلبی که میل کردم copy/paste مستقیم از وبلاگ denaclimbing.blogfa.com بود (برو اون گوشه سمت چپ ببین). یعنی جامع عمل رو نویسنده ی اون بلاگ اشتباه نوشته بود وگرنه فارغ التحصیلان دانشگاه امیرکبیر می دونند که جامه عمل رو چه جوری بنویسند. از دست تو آخرش دیونه می شم[گریه] هیییییی .... [نیشخند]