پیشنهاد خرید : " آپامهر " و " شکوه "

خرید وسائل و لوازم و پوشاک ورزش کوه ، همواره یکی از مشکلات دوستان کوه نورد بوده است . در حال حاضر رشد روزافزون و تنوع کالاهای تولید شده در این زمینه و هم چنین واردات بی درو پیکر و بدون نظارت اجناس بی کیفیت چینی  _ که مانند دیگر عرصه ها ، بازار ورزش کوه را نیز به تسخیر خود در آورده است  _  بیش از گذشته به دغدغه و نگرانی دوستان کوه نورد برای یک خرید خوب و مطمئن دامن زده است . سوال اصلی این است : " با توجه به بودجه و سقف مالی در نظر گرفته شده چه کالایی را بخریم که واجد کیفیت و کارائی مورد نظر ما باشد و اصلا  از کجا بخریم ؟ "

در شهر بزرگ تهران ، خیابان منیریه به دلیل تعدد و تجمع فروشگاه های لوازم کوه ، یکی از نام آشناترین و پر رفت و آمد ترین مراکز خرید برای دوستان کوه نورد به شمار می آید . یکی از مزایای خرید از این بازار _ نسبت به فروشگاه ها و شرکت های پراکنده در سطح شهر _ آگاهی از تنوع کالای مورد نظر ، قیمت واقعی و امکان انتخاب است .

خرید وسایل کوه و سروکله زدن با طیف گسترده ای از فروشنده گان آن در طی چند دهه ، تجربیات فراوانی را برایم به دنبال داشته است . فروشنده گانی که در مواجهه با ناآگاهی و بی تجربه گی خریدار ، تمام تلاش خود را برای فریب او و فروش کالای بی کیفیت خود به کار می برند . فروشنده گانی که هیچ مسئولیتی را در قبال جنس فروخته شده نمی پذیرند . فروشنده گانی که ... بگذریم !

در حال حاضر که سرپرستی دو گروه کوه نوردی را بر عهده دارم ، برای تمامی خریدهای لوازم و پوشاک اعضای آن _ در طی سه الی چهار سال اخیر _  به طور عمده دو فروشگاه را پیشنهاد داده ام :

.

فروشگاه آپامهر

 

 

از راست : سعید و علیرضا امزاجردیان

آدرس : خیابان ولی عصر _ بالاتر از میدان منیریه _ خیابان شهید راتق _ ساختمان تجاری فخریه _ طبقه سوم  _ واحد ٧

تلفن :  ۶۶٩۶٣۶۶۴    و    ١٨٧٩٠٧٩ _ ٠٩١٢

.http://www.apamehr.com

..

.

فروشگاه شکوه

 

 

از راست : نثاری و بهمن حاجی خانی

آدرس : خیابان ولی عصر _ بالاتر از میدان منیریه _ روبروی پاساژ المپیک _ فروشگاه شکوه

تلفن : ۶۶۴٠۴۶۵۶   و   ١۵۴۶۵٧۴ _ ٠٩١٢

.

.

کوه نورد بودن و داشتن دانش تخصصی ، صداقت و شرافت شخصیتی ، احترام به مشتری و پذیرش مسئولیت کامل کالای فروخته شده  و ... خصوصیاتی است که نزد مدیران این دو فروشگاه دیده ام و با اطمینان می توانم به عنوان گزینه هایی مناسب برای خرید ، آن را به دوستان کوه نورد _ و به خصوص دوستانی که از شهرستان های دیگر برای خرید لوازم به تهران می آیند _ پیشنهاد کنم .

.

.

/ 3 نظر / 77 بازدید
آتیه

[خنده][خنده][خنده][نیشخند]

حامد رحیمی

سلام و درود فراوان . حرف هاتون کاملا درسته . برادران امزاجردیان رو میشناسم . واقعا انسانهای شریفی هستند .

سیاوش

با سلام خدمت ادمین سایت آقای بهمن حاجی خانی نزدیک به 1 سال و شاید بیشتر محل فروشگاهشون رو عوض کردن و به جنب پاساژ المپیک فروشگاه بهمن نقل مکان نموده اند.لطفا در صورت امکان به سایر کوهنوردان اطلاع رسانی کنید