کوه نوشت : ورزش ما رو باش !

 از جام جم

از کمیته ملی المپیک و سازمان ورزش:
بحث های کلامی مسئولین ... فحاشی و زدوخورد!
... گویا پس از بحث‎های کلامی میان مسئولان کمیته ملی المپیک و سازمان تربیت بدنی برای در اختیار گرفتن مسئولیت حراست و کنترل کمیته و آکادمی ملی المپیک و عدم پذیرش متولیان حراست کمیته برای سپردن این مسئولیت، مقابل در ورودی کمیته ملی المپیک ایران میان تنی چند از ماموران حراست کمیته ملی المپیک و ماموران حراست سازمان ورزش فحاشی و زدو خوردهای شدیدی برای مدت طولانی درگرفته! ... جالب این که مأموران حراست سازمان گفتن: امروز با نفرات بیشتری حمله(!) می کنیم! ... خدا بخیر کنه!

از فدراسیون ها:
دروغ گویی در اداره فدراسیون! 
...در برنامه ی ۹۰ ، فردوسی‏پور از علی کفاشیان پرسید: «به نظر می‏رسد فدراسیون فوتبال نباید اینقدر دروغ بگوید» که کفاشیان چندین بار تاکید کرد اصلاً دروغ نگفته(!) تا فردوسی‏پور بیافزاید حداقل پنهان کاری کرده‏اید و با مردم صادق نبودید و بسیاری از مسائل را در میان نگذاشته‏اید و در ادامه از کفاشیان خواست پاسخ سوال دایی را بدهد که او گفت پاسخی ندارد و اگر خودش صداقت ندارد(!) سایر اعضاء هیات رئیسه راستگو هستند و آنها می‏توانند شهادت دهند هیات رئیسه فدراسیون دایی را برکنار کرد! ... راستی؛ رئیس فدراسیون فوتبال گفته جشن تولد ۶۰ سالگی اش رو در این فدراسیون برگزار می کنه! ... و حتماً پول کیکش رو هم از خزانه ی فدراسیون!

از مدیریت ها:
انتصاب هفت مدیرکل و دو سرپرست فدراسیون؛ در یک روز!
... بخشی از تغییراتی که در آبان ماه سال گذشته برای فدراسیون‏های ورزشی پیش بینی شده بود، با احکامی که از سوی علی سعیدلو رئیس مجامع فدراسیون‏های ورزشی صادر ‏شد، به وقوع پیوست و دو سرپرست اداره امور فدراسیون‏های گلف و ورزشهای همگانی را برعهده گرفتند و تغییرات در اداره کل تربیت بدنی استان های اصفهان، خراسان رضوی، گلستان، هرمزگان، خراسان جنوبی، آذربایجان غربی و شرقی نیز با انتصاب مدیرکل جدید عینیت یافت ... خلاصه که هر مدیری به تار مویی بنده!! ... سقوط یا شکست = عزل!

از شیوه های نوین اصلاحات:
اخراج دوجین از کارمندان باسابقه؛ در یک ضرب!
دوازده تن از کارمندان با سابقه فدراسیون وزنه برداری در بخش‏های اداری و مالی این فدراسیون با حکم حسین رضازاده اخراج شدند تا این فدراسیون برگی دیگر از شیوه‏های نوین اصلاح ساختار مدیریتی را شاهد باشد ... به زعم سرپرست فدراسیون، این افراد که در بین آنها پیشکسوتان وزنه برداری نیز هستند، تاکنون تنها پول بیت المال را می‏خورده‏اند و هیچ فعالیتی نداشته‏اند!

از رقابت ها:
روی ایتالیایی ها رو در تبانی سفید کردیم ... نتیجه ی یک مسابقه فوتبال ۲۲ بر ۲ تمام شد!
در بازی مشکوک و کم سابقه فوتبال در لیگ دسته یک کشور؛ تیم آبیک قزوین ۲۲ بر ۲ تیم شهرداری شهر جدید هشتگرد را مثلاً برد! ... البته طی حکمی از سوی کمیته انضباطی فدراسیون، این دو تیم که شواهدی دال بر تبانی داشتند، به سقوط به لیگ پائین‌تر و کسر کلیه امتیازات محکوم شدند!

از رسانه ها:
انتقاد نکن! ... پرسش نکن! ... برملا نکن! ... فقط بگو: به به و چه چه!
نمی دونم خاطرتون هست که یه شب عادل فردوسی پور با صورتی نتراشیده، بدون گریم و چهره ای آشفته پای به برنامه اش گذاشت و گفت: «اگر عمری باشه و برنامه ای، در خدمت شما خواهم بود!» ... بماند چرا و به چه علت ( همه چیز رو که من نباید بگم، خودتون تا صبح خروس خون بیدار بمونید ببیند!)  ... فقط پیشنهاد می کنم؛ اگر به هر روشی قصد انتقاد از وضعیت گل و بلبل ورزش رو دارید، زیادتر از کوپن (یا خوشه بندیتون!) وارد معقولات نشید که آخر عاقبت نداره! 

از طنز ایران

لذا تو همین وبلاگ های کوه نوردی و سنگ نوردی هم اگه قصد دارید منصفانه و سالم؛ کسی، یا چیزی، یا اقدامی رو نقد یا بهش انتقاد کنید، به صلاحتونه که بی خیال بشید و همون بهتره که فقط برید کوه ... کدوم کوه؟! ... چه می دونم! برید همین «پس قلعه»! ... به هر حال ممکنه انتقاد کنید و خدای ناکرده دهنتون رو باز کنید و بخواین بر سر برخی بی تدبیری ها؛ دادی، فریادی - قلمی- بزنید، که خب مطمئناً خوشایند عده ای نیست و چه بسا ممکنه کامتون رو با انوع و اقسام مصالح، نقدبندی کنن!!

از وبلاگ : کوه نوشت

.

/ 2 نظر / 3 بازدید
خودمم جیروجیرو

خیلی هم خوب خیلی هم باریکلا خیلی هم عالی خیلی هم احسنت

said

به نام خالق یکتا کوهنوردی در لباس شارلاتان یا شارلاتانی در لباس کوهنورد از دیرباز ورزش کوهنوردی صحنه حضور افرادی پاک و بی آلایش بوده و هست و این ورزش را غیر از افرادی چنین مباد . افرادی نادر و کمیاب در این ورزش رسوخ و خود را مظلوم و بی غل و غش جا زده اند تا از این راه به نام و نانی برسند و سردیگران را کلاه بگذارند و به ریش همه بخندند کلاهبرداری کنند و جوانان را به راههای منحرف بکشانند و خود به نوایی برسند از این گونه حیوانات نادر(غلامرضا حق بین ) است !!! وی نمونه بارز و بی چون و چرای کلاهبرداری و فریب جوانان است بله غلامرضا حق بین !!! مربی کوهنوردی !!! و اسکی !!! که با همکاری با شرکت های هرمی و کلاهبرداری و فریب جوانان مربیگری را به حد اعلا رسانده ، که باید جامعه ورزشی ما اینگونه افراد مظلوم نما را بشناسد تا دیگران ظاهر فریبنده و نقاب در چهره کشیده وی را بشناسند . همین بس که او با کلاهبرداری و فریب جوانان مبالغ هنگفتی پول از آنان به چپاول برده وخانواده ها را به روز سیاه می نشاند و خود کتاب چاپ می کند !!! نان و نمک را می خورد و برای خود نان و نام می سازد . خود تحقیق کنید و قضاوت . ما او را به خد