یادداشت های روزانه : تغییراتی کوچک در لینکستان

_ در موقعیتی قرار داریم که تعداد زیاد وبلاگ‌های خوب و خواندنی با موضوع کوه و کوه‌نوردی ، چشم انداز روشن و امیدبخشی را برایمان ترسیم کرده است . این کمیت تحسین‌برانگیز و قابل توجه چنان است که فکر می‌کنم فراهم آوردن زمان کافی برای حتی گشت و گذار و مروری ساده بر تمامی آنان براستی کار دشواری باشد.

 

_ اما وبلاگ‌های خوب و خواندنی فقط یک روی سکه‌ی واقعیت جامعه‌ی ما کوه‌نوردان  است . در سوی دیگر با استفاده ابزاری از وبلاگ برای ترویج افکار و اندیشه‌های آزاردهنده و ناسالم روبرو هستیم . با توجه به کمبود همیشه‌گی وقت ، تصمیم گرفته‌ام وبلاگ‌های دسته دوم را از  وب‌گردی و مرور روزانه‌ی خود حذف کنم . در قدم اول ...

 

_ لینک وبلاگ رامیار و لینک عزیز حبیبی به دلیل چیزی که آن را " ترویج اندیشه‌های ناسالم در کوه‌نوردی ایران " می‌دانم از لینکستان کلاغ‌ها حذف شد .

 

 

/ 2 نظر / 4 بازدید
خواننده

لطفا یک نمونه از ترویج ناسالم را بصورت مستند از این دو وبلاگ نشان دهید

هوشیار

وبلاگ محلی است برای تبادل نظر و اندیشه. حواله دادن پاسخ یک سؤال کاملا ساده و شفاف به حضور در یک اجتماع که ممکن است شخص به هر دلیل تمایل و یا امکان حضور نداشته باشد به نظر معقول نمی رسد. اگر قصد طفره رفتن دارید که هیچ. اگر می خواهید اینجوری شرکت کنندگان کافه کوه را بالا ببرید اون هم به خودتان مربوط است. ولی پاسخ به یک سؤال کاملا ساده، شفاف، محترمانه و مرتبط به موضوع اینقدر صغری کبری نمی خواهد!!