روز افتتاح و پاسخ مسئول روابط عمومی فدراسیون

.

.

.

.

.

پس از انتشار نامه ی اعتراض آمیز الهام حکیمی در باره برخورد نامناسب مسئولین مجتمع کوه نوردی بارگاه سوم دماوند در روز افتتاح با کوه نوردان حاضر در منطقه ،  پاسخ و توضیحات زیر از سوی  حسین رضائی _ مسئول روابط عمومی فدراسیون کوه نوردی و نویسنده ی وبلاگ کوه نوشت  _  در بخش پیام های این وبلاگ ارائه شد . وظیفه شناسی و احساس مسئولیت حسین رضائی در قبال افکار عمومی، شایسته ی تحسین و احترام است :

جناب نصیری
با سلام و احترام
تنی چند از نیروهای خدماتی مجتمع به دلیل حجم جمعیت ( فقط در مدت زمان مراسم افتتاحییه ! ) موظف شده بودند که ورود جمعیت را محدود و به نوعی کنترل کنند ؛ عده ای ورود پیدا کردند و عده ای هم نه ! در این میان نامساعد بودن هوا مزید بر علت و اصرار تعدادی از مراجعین می شود و برخوردهایی به وجود می آید که مطمئناً شایسته نبوده...! عجالتاً ، به نوبه ی خودم ؛ ضمن پوزش صمیمانه از ایشان و سایرین که به نوعی با آنان برخوردی نامناسب صورت گرفته ،  سایر مراتب و موارد مرتبط به اطلاع مسئولین فدراسیون رسانده می شود .
خاطر نشان می شود ؛ با همت کارگران کمیته پناهگاه ها تلاش مضاعفی صورت گرفت ، تا این بنا در آن تاریخ در حد امکان تکمیل گردد چراکه مقرر شده بود ؛ حتی المقدور مراسم افتتاحیه ی مجتمع به جهت برخی ملاحظات شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از جمله : گزارش تحقق پروژه ها مصادف با هفته ی دولت و محدودیت شرایط به موجب نا مساعد شدن هوا ، در این تاریخ برگزار شود ، که خب با شرایط موجود شد ...! ولیکن جهت  اطلاع ؛ بهره برداری کامل از این مجتمع هنوز با جمیع شرایط در نظر گرفته شده برای عموم مهیا نیست، هر چند بنا بر گزارش کمیته ی پناهگاه ها ؛ استفاده از مجتمع با شرایط فعلی هم فراهم است و بعضا مورد استفاده قرار گرفته است . این گزارش حاکی ست ممانعت از ورود کوه نوردان پس از مراسم افتتاحیه به همین امر برمی گردد که کارگران در مجتمع مشغول کار بوده اند .
امید است کمیته ی پناهگاه های فدراسیون ، بزودی خبر تکمیل کار و پیرو آن سازوکار استفاده ی مناسب از این مجتمع را اعلام ، تا اطلاع رسانی لازم صورت پذیرد .


باسپاس

/ 1 نظر / 3 بازدید
_

_