.

.

 

 

 

/ 8 نظر / 3 بازدید
hotblueX

و برای این روزها :‌ در عجبم از مردمی که زیر بار ستم زندگی می کنند و بر حسینی می گریند که آزاد زیست . حسین بیشتر از آب تشنه ی لبیک بود . افسوس که به جای افکارش زخمهای تنش را نشان می دهند و بزرگترین درد او را بی آبی نشان می دهند [گل] "شریعتی"

ناشناس 2

با سلام جناب نصیری عزیز زمانی در برنامه ای وقتی گفتم مهم این بود که فریدیان کی 2 رو صعود کرده و نه پرچم، به من گفتید می خواهم همه چیز خوب و آرام داشته باشم. راستش همیشه دوست داشتم جامعه آدمی و بخصوص ایرانیان پیش بره و سرفراز بشه، اما حالا دیگه حالم بد شده از این به دروغ سرفرازی! صعودهایی مثل نانگاپاربات و تیلی چوپیک و بقیه کسانی که اصرار دارند به دروغ صعود کردیم کسی را نکشتیم، ما خوبیم و .... بهتر به این گروه پلشت پاسخی ندهید، جامعه کوهنوردی ما می دونه با همه بزرگ بودن صعود تا ارتفاع 8000 متر اصرار به دروغ هم چیز رو زیر سئوال خواهد برد! حتی اگه حالا فریدیان عکس واقعی صعود فله نانگاپاربات را بیاورد کسی باور نخواهد کرد.

ناشناس 2

جامعه کوهنوردی ما می دونه با همه بزرگ بودن صعود تا ارتفاع 8000 متر، اصرار به دروغ همه چیز رو زیر سئوال خواهد برد! حتی اگه حالا فریدیان عکس واقعی صعود فله نانگاپاربات را بیاورد کسی باور نخواهد کرد. من که دیگه باور کردم اون پسرک جوان رو این گروه دروغگو کشته اند. به همه کوهنوردهای اطرافم می گم از کوهنوردی حرفه ای توی ایران بپرهیزند چرا که این رقابت تو ایران شده شهوت، شهوتی که برای رسیدن بهش هر چیزی رو زیر پا می گذارن، حتی تمام چیزهایی که سال ها برای بدست آوردنش تلاش کردن کاظم فریدیان تو به تمام جوان های کوهنورد ایرانی دروغ گفتی و ما رو تشویق به دروغگوئی می کنی، به ما یاد میدی که هر کاری بکنید برای اسم قله حتی آدم کشی!!! تو هم فرقی با امثال افلاکی و شعاعی فدراسیون نداری.

کامران

آرتور کلارک جمله مشهوری داره به این مضمون که : حقیقت شگفت آور ترین چیزهاست . ( تو این مایه ها .... مناقشه که نداریم ). واقعا از این پست اخیر و حقایقی که مطرح کردید سراسر شگفتی شدم . ضمنا متاسفم که به پیشنهاد share کردن این فیلم کذایی وقعی نمی نهید . جدا چرا ؟

سلام بر خورشید

آه دوستان من! چه دور است آنچه "نیک"نامیده میشد! چه دور جمله ی "نیکی ها"! دورند دور بی گناهی جمله ی دروغها! ××××× همه چیز را نیک می انگارم برگ و علف تقدیر برکت و باران را! " نیچه "

کلاغ ها

به کامران عزیز در باره ی فیلم کوتاه دماوندی ها اصلا اینطور نیست که شما می گوئید . فیلم را در اختیار عباس ثابتیان گذاشته ام . شاید به همین زودی ها در اینترنت قرار داده شود . ضمنا می توانید از طریق او فیلم را مستقیما بگیرید. بررسی این فیلم کوتاه می تواند حاوی نکات جالبی در باره ی برنامه نانگاپاربات دماوندی ها باشد : هم در مورد روایت رها کردن و مرگ سامان و هم در مورد ادعای صعودشان به قله ی اصلی .

تقدیم به رضا نظام دوست

http://i44.tinypic.com/2vans0o.jpg

سلام

خوب فرامرز از آزادی بیان میگی چرا کامنت گزینشی میگذاری اگه مردم فحش میدهند نگذار ولی اگه مخالفن بگذار و جواب بده ظاهرا داره به مرحله ای میرسه که بهتر بگذاری کامنت بگذارند و جواب بدی به نظرم الان وقتشه گرچه خوب صلاح وبلاگ خویش خسروان دانند