انجمن کوه نوردان و به کارگیری زبان تهدید برای مواجهه با منتقدان

 

در پست‌های قبلی این وبلاگ بسیار نوشتیم که در انجمن کوه‌نوردان کوچک‌ترین تحمل و ظرفیتی برای مواجهه با انتقاد وجود ندارد و حالا در آخرین پست وبلاگ عباس ثابتیان می‌توانیم  نمونه‌ای روشن و آشکار از به کارگیری زبان تهدید علیه‌ی دوستی وبلاگ‌نویس را ببینیم :

"ضمنا هشدار می‌دهم در بخش نظرهای وبلاگ شما مطالب نادرست، مسئولیت‌بار و بی‌شرمانه‌ای منتشر شده است که به جز نویسنده‌ی آن، شما آقای عزیز حبیبی مسئول آن هستید. توجه شما را به ماده‌ی ۱۰ قانون مسئولیت مدنی و ماده‌ی ۶۹۸ قانون مجازات اسلامی در زیر جلب می‌کنم..."

 

آقای عباس ثابتیان موضوع چیست؟ آیا در دوران تعلیق انجمن ، دیگر همه‌ی پرده‌ها فرو افتاده و پروژه‌ی سرکوب منتقد به صورتی آشکار و علنی دنبال می شود؟    آقای عباس ثابتیان آیا می‌خواهید خشم و عصبیت خود از تعلیق انجمن را بر سر منتقدان خالی کنید و قرار است آنان  اولین قربانیان سیاست‌های غلط و نادرست شما در انجمن باشند؟    آقای عباس ثابتیان چرا زمانی که دوستان نزدیک‌تان از نشست‌های ماهانه‌ی انجمن برای تهمت و توهین و تخریب شخصیت افراد استفاده می‌کردند به یاد مواد قانون مجازات اسلامی نبودید؟  

 

برای‌تان بسیار متاسفم آقای عباس ثابتیان ...

 

شما و امثال شما ، شاید بتوانید  یک عزیز حبیبی را با این گونه تهدیدات از میدان به در کنید... شاید بتوانید صدای یک عزیز حبیبی را با این گونه تهدیدات در نطفه خفه کنید ... اما فردا با صدای اعتراض ده‌ها عزیز حبیبی دیگر در درون تشکیلات‌تان و در فضای کوه‌نویسی کشور چه خواهید کرد؟

 

آقای عباس ثابتیان! آخرین پست وبلاگ‌تان و به کارگیری زبان تهدید علیه دوستی وبلاگ نویس موجب گردید که بار دیگر تکرار کنیم:

 

انجمن کوه‌نوردان  به مدیرانی  شایسته‌ تر نیاز  دارد !

 

 

 

 

/ 2 نظر / 3 بازدید
حمید

در کامنتینگ وبلاگ هیچ حرف غیرمودبانه و بیشرمانه وجود نداشت خط و نشان جناب ثابتیان برای آقای حبیبی موثر واقع شده ایشان همه کامنتها را حذف کردند جناب ثابتیان میتوانید همه بلاگنویسان را اجبار کنید که مطابق میل شما بنویسند؟؟؟ شما که از فدراسیونیها بدتر هستید!!!!!! تهدید خط و نشان کشیدن شده است روش معمول بعضی مدیران عزیز اما این انتظار را از رییس انجمن نداشتیم

ندای کوهستان

سلام به فرامرز عزیز و همه ی خوانندگان محترم وبلاگ کلاغ ها. این نقل قول را بسیار جدی و کاملا هشدار دهنده خدمت دوستان عرض می کنم! چند وقت پیش از دوستی شنیدم که نقل می کرد: عباس محمدی و عباس ثابتیان با این ذهنیت در انجمن مدیریت می کنند که انجمن را ارثیه ی پدری خود می دانند...!!! دقیقا ارثیه ی پدری خود می دانند! از آن وقتی که این موضوع را شنیدم، بالکل فاتحه ی این انجمن را خواندم... به دوستان هم همین پیشنهاد را دارم... فاتحه ی این انجمن را بخوانید! مگر به همانی که همه می گویند! مدیران شایسته انجمن را بگردانند...! این که بگوییم انجمن به مدیرانی شایسته تر!!! نیاز دارد، از نظر من کاملا رد است... زیرا مدیران فعلی و قبلی انجمن اصلا! شایسته نبوده اند! که بخواهیم بگوییم شایسته تر بیاید و آنجا را بگرداند!!! باید و باید مدیران شایسته ای بیایند و آنجا را اداره کنند... فقط همین راه علاج آن انجمن سرطان گرفته در حال شیمی درمانی است!