بهار کوه نوردان ایرانی در هیمالیا

تیم 3 نفره متشکل از مرتضی رمضانی از شهر دماوند (صعود به قله لنین و کورژن وسکایا و ...)، نیما افسایی از چالوس (صعود به قله لنین و کورژن وسکایا و ... ) و مهدی عمیدی از مشهد (فاتح قله اورست بدون اکسیژن و ...)، به قصد صعود به قله دائولاگیری (8167 متر) و در قالب یک تیم بین المللی و به سرپرستی یکی از کوه نوردان ایتالیایی، سه شنبه 8/1/9۱ ایران را به مقصد نپال ترک کردند.

 

تیم 2 نفره هیمالیانوردان جوان استان تهران که قصد صعود قله 8163 متری ماناسلو، هشتمین قله مرتفع جهان را دارند، ساعت 5:50 صبح امروز پنج شنبه 10فروردین ماه از  طریق فرودگاه امام خمینی (ره) کشور را ترک کردند. اعضای این تیم عبارتند از: امید آمحمدی (عضو تیم ملی و تیم منتخب هیات استان تهران) و جعفر ناصری (عضو تیم منتخب هیات استان تهران)

 

و «رضا شهلایی»  و «دکتر مردان‌پور» نیز از کوه‌نوردان کرمانشاهی روز هفدهم فروردین عازم نپال جهت صعود «اورست» بام دنیا هستند.

 

خبرها از وبلاگ کوه نوشت: http://koohnevesht.blogfa.com

 

.

 

/ 5 نظر / 12 بازدید
شازده کوچولو

سلام بر آقای نصیری عزیز ما رو هم که فواد فرستاد کی دو خدائیش تو عمرم این چنین سر کار نرفته بودم.. برای این عزیزان هم آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.. شاد باشید..

حقدوست

[لبخند][قلب][گل][لبخند][قلب][قلب][گل][لبخند][قلب][گل] سلام دوست ارجمند. آغاز سال نو را به شما تبریک می‌‌گویم و سالی مملو از خوبی برایتان آرزو می‌‌کنم. مطلب جدید در وبلاگ که شاید هنوز ندیده‌اید: ******* [گل]>>> پاسخ آهنگر برای حل اوضاع بد زندگی http://bia2mofid.persianblog.ir/post/612/ ******* [گل]>>> کارهایی برای رسیدن به خیر دنیا و آخرت + عذابی شدید برای سه گروه در قیامت http://bia2mofid.persianblog.ir/post/611 ******* [گل]>>> حرز «شرف شمس» و خواص آن و آموزش نوشتن آن در 19 فروردین http://bia2mofid.persianblog.ir ******* [قلب]>>> توصیه می‌کنم: در ابتدای ورود، پست «تذکراتی ‌‌برای‌‌‌‌استفاده‌‌بهترازوبلاگ» را بخوانید. شاید برای وبلاگ خود شما هم به دردتان بخورد. [قلب] منتظر حضور شما هستم. [لبخند][قلب][گل][لبخند][قلب][قلب][گل][لبخند][قلب][گل]

کیومرث کاویانی

سال نو مبارک امیدوارم سال خوبی داشته باشی . فرامرز عزیز.

کیو مرث کاویانی

با سلام وتبریک سال نو به فرامرز عزیز برای همه این دوستان ارزوی سلامتی و موفقیت میکنم

رامیار

خوب این همه ی تلاشگران نیستند خصوصا برای 7000 متری ها اما امیدوارم شاهد موفقیت های این عزیزان باشیم [گل]