عکس روز

.

روزهای " اعتراض " در تهران

خبرگزاری رویترز.

/ 10 نظر / 5 بازدید
دوست...

فرامرز من به اندیشه سیاسی تو اعتقاد دارم..به نظرت نتیجه نهایی این اعتراضات چی‌ خواهد بود؟

میثم کربلائی

انالله و انا الیه راجعون امام علی علیه السلام فرمودند : روزگاری بر مردم خواهد آمد که از قرآن جز نشانی و از اسلام جز نامی باقی نخواهد ماند . مسجد های آنان در آن روزگار آبادان اما از هدایت ویران است . مسجد نشینان و سازندگان بناهای شکوهنمد مساجد ، بدترین مردم زمین می باشند که کانون هر فتنه و جایگاه هرگونه خطاکاری اند .

رضا

جناب نصیری منم مثل دوست خوبمون ازت خواهش دارم یه مقداری در باره اعتراضات خیابانی این روزها روشهای برخورد و کلا حاشیه ها با توجه به اینکه توی انقلاب 57 بودی توی یه پست با کمک کلاغات برای ما مطلب بزاری . کلا موضع شما زیاد روشن نیست من وخیلیها صرفا به امید اینکه بتونیم تغییری ایجاد کنیم اومدیم حالا از حواشی و بعضی از شعارها بگزیم چون تا اونجا که من دیدم میانگین سنی زیر 30 بود و نسل امروز رو از نظر مطالعات سیاسی و آشنائی با مکاتب فلسفی نمیشه با نسل شما که بحثهای جدی سیاسی و فلسقی بینشون در جریان بود مقایسه کرد .

بشرويه موسوي را مي خواهد

وقتی کار شمارش آرا’ و جمعبندی و تحویل فرم های نهایی توسط "فقط حامیان احمدی نژاد" صورت می گیرد انتظار چه نتیجه ای جز این را باید داشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ايران موسوي را مي خواهد

رسيدن به صندلي دنيوي به چه قيمتي ؟ با فروختن دين و آخرت ؟ به قيمت دست بردن در آراء مردم ؟ خداوندا شر این ظالمان را به خودشان باز گردان

ايران موسوي را مي خواهد

صندلي غصبي رياست جمهوري نامباركتان باد

ايران موسوي را مي خواهد

خدايا تو جاي عدل و حق نشسته اي خودت كساني را كه به راي ملت ايران خيانت كردند رسوايشان كن خودت كساني را كه دل موسوي و كروبي و رضايي و هوادارانشان را به درد آورده اند به بدترين بلا دچارشان ساز خدايا تو شاهد بودي كه در جلوي چشم هاي جهان توهين شد به ستون و ذخيره هاي انقلاب توهين شد به روحانيت توهين شد به مديران هشت سال دفاع مقدس خدايا ما از تو روزي مي خواهيم خدايا چرا بن 36000 توماني و واريز پول به حساب كارمندان در يك ماه مانده به انتخابات چشم ها را كور كرد ؟ خدايا مگر تو روزي دهنده ي مخلوقاتت نيستي ؟ خدايا مگر مي شود به خاطر دريافت پول حرام دست زد به امانت مردم نه يك نفر نه ده نفر نه صدها نفر .... يك ملت .... آه كساني را كه در آرائشان خيانت شده از ظالمان بستان .... خدايا فقط توئي شاهد همه ي اعمال ما .

http://pic40.picturetrail.com/VOL365/10120366/20230356/367181553.jpg

ندا

عکس ژورنالیستی خوبی است.

همايون

سلام اين عكس آدم را(اگر آدم باشد) تكان ميدهد چرا بايد با يك خانم جوان كه جز حق نميگويد اينگونه رفتار كرد؟ بجاي آن آقاي محترم.......! من خجالت ميكشم . پيشنهاد تبادل لينك دارم تشكر