هم خوشگلی هم بوری !!

دوست عزیزمان عزیز حبیبی در وبلاگ شخصی خود بیواک،  از "عقلانیت سیاسی، اجتماعی، اقتصادی" مردم در روزهای اخیر نوشته بود و ... و ... ببخشید! یادمان رفت که می‌خواستیم چه بگوییم و اصلا نمی‌دانیم این عکس چه ربطی به تعابیر و شعارهای دوست عزیزمان دارد که ... واقعا چه درد بدی‌ست این پیری و فراموشی!!

 

 

/ 5 نظر / 73 بازدید
رامیار

جناب نصیری اینجا ایران است و یک شبه فردی مثل روحانی می شود قهرمان و ماهم جو گیر!!!! طنز تلخی است حکایت تکرار و این آلزایمر مفرط به قول ناصر الدین شاه : کار ایران با خداست اگر خدایی باشد

عزیز حبیبی

سلام فرامرزخان، آقا اینقدر اذیت نکن . اون شعار در دست اون بچه واقعا زیباست . خیلی خیلی زیباست . عکاس آگاهانه صحنه بسیار زیبایی را ثبت کرده است . شادی یک دختر بچه مذهبی و نگاهش که "خوشگلی" را دوست دارد و زیبایی را طلب میکند ، و این خود نشانی واضح از توسعه یافتگی جامعه است ، و عقلانیتی که از من و شما می خواهد حتی فیزیک مان را خودمان زیبا خلق کنیم . و البته شما فیزیک بسیار زیبایی دارید و از جناب قالیباف خیلی خیلی خوش تیپ تر هستید . با احترام و تجدید ارادت .

ن

یاشاسین رامیار و فرامرز [گل][گل]

عزیز حبیبی

سلام به فرامرز عزیز سلام به خوانندگان محترم کلاغ ها آقا یکی به دادمان برسد . این فرامرز مهربان و تماما کامل خواه و تماما کمال خواه تا ما را دق مرگ نکند ول کن نیست . خوشحالم که فرامرز و دوستانش "کافه کوه" را تاسیس کرده اند تا کمی از فضای مجازی و از پشت مونیتورها بیرون بیاییم و در فضای واقعی با یک فنجان چای تلخ و انرژی های مثبت دوستان کافه کوه کام مان را شیرین کنیم . امیدوارم شانس داشته باشیم فرامرز عزیز را در کافه کوه همین پنجشنبه ببینیم .

عباس ایلاقی

رامیار جان آدم قعطی بود ناصر الدین شاه رو مثال زدی اقلا یکی رو میگفتی که کمتر خیانت کرده باشه [بغل][ماچ]