سخن هفته

 

 فدراسیون کوه‌نوردی همزمان با مباحث فنی، به لحاظ فرهنگی نیز دستاوردهای چشمگیری داشته که قرائت اذان بر قله ترانگو از جمله آن ها بوده است "

 

 

محمود شعاعی سرپرست فدراسیون

در دیدار اعضای تیم ترانگو با وزیر دولت آقای احمدی نژاد

سایت وزارت ورزش 

 

 


/ 5 نظر / 3 بازدید
کوه‌نوشت

جناب آقای نصیری عزیز با سلام و احترام؛ این نقل قول صحیح نیست! ... و بلاشک اشتباه تنظیم متن از سوی خبرنگار مربوطه صورت گرفته است (اشتباهاتی رایج در تدوین مصاحبه‌ با افراد و یا پیاده‌سازی ناقص و غلط گفته‌ها)! دوست عزیز؛ سمت‌وسوی گفتار سرپرست فدراسیون، "تیم ترانگو" و جنبه‌های مختلف صعود این تیم بوده است و نه مباحث فنی فدراسیون کوه‌نوردی! ... مضاف بر این‌که اذان‌گویی عضو تیم "ترانگو" نیز از پیش‌تعین شده و برنامه‌ریزی شده آن‌هم از سوی فدراسیون نبوده که بتوان آن را دستاورد فرهنگی "فدراسیون برشمرد! در واقع جمله‌ی صحیح این است: " صعود تیم ترانگو همزمان با مباحث فنی، به لحاظ فرهنگی نیز دستاوردهای چشمگیری داشته که قرائت اذان بر قله از جمله آن ها بوده است" . ممنون از توجه.

تازه کار

راستش من اومدم همینو بگم که مگه اذان گفتن تیم جزء اهداف از پیش تعیین شده گروه بوده و مثلا در شورای برون مرزی مطرح شده که دیدم آقای رضایی خودشون به این سئوال پاسخ دادند که جای قدردانی دارد. البته پاسخ شما نیز کاملا منطقی و بجا بود و امیدوارم مد نظر قرار گرفته و اصلاحیه لازم صورت بگیرد حتی اگر شده بصورت درج در وب سایت فدراسیون

همنوردان

سلام . سایت کوه نیوز چرا تعطیل شده آقای نصیری !؟؟؟؟؟؟

علی رحیمی

فكر كنم بهترين كار همين بود كه اين خبر را بدون هيچ توضيحي نوشتيد . واقعا خودش گوياي همه چيز هست ....

تازه کار

چند روزی می گذره .... آیا اصلاحی در خبر صورت گرفت یا نه؟