پیام تبریک پدر سامان به عظیم قیچی ساز

به نقل از سایت گروه کوه نوردی قاجر : " عظیم قیچی ساز " کوه نورد غیور و متواضع کشورمان که چندی پیش به عنوان اولین کوه نورد ایرانی موفق به صعود قله نانگاپاربات ( 8125 متر ) شده بود ، دیروز با استقبال جمعی از کوه نوردان و مسئولین فدراسیون کوه نوردی به میهن بازگشت ، در مراسم استقبال حلقه گل توسط پدر سامان به گردن این قهرمان آویخته شد .

.

پیام تبریک " پدر سامان " به عظیم قیچی ساز

" آفرین بر شما که نانگا را با تمام بزرگی و عظمتش در دست گرفته و ثابت نمودی که قهرمانی به نیرنگ و خود خواهی نیست ، بلکه با درستی و استقامت و انسانیت می توان بر تمام قلل جهان پیروز شد .    آفرین بر شما که در سومین سالگرد تنهایی " سامان " در کنارش قرار گرفتی و پای صحبت های غریبانه او نشستی و او را از تنهایی در آوردی .     آفرین بر شما که در کمال تواضع ، همچون نسیمی آرام و به دور از هر گونه هیاهوی تبلیغاتی بر قله نانگا گام نهادی و سجده شکر به جای آوردی .  آفرین بر شما که همچون نامت عظیمی ، شمای که امروز بوی معطر و دلنشین سامان را به ما هدیه کردی ،گام هایت استوارتر و دستانت پرتوان باد  "

.

/ 4 نظر / 5 بازدید
یکی مثه خودت

راستی آقای نصیری نمی خوای بی خیال این سامان نعمتی و ژدرش و کاظم و سهند بشی موضوع جالبتری نداری بهش بژردازی نمی خوای در خصوص افتضاح هیات استان تهران در صعود دروغینش به گاشربروم دو(که حالا در سایتش تبریک سالگرد صعود آنرا می گوید) بیشتر بنویسی که آبروی ایرانی ها را پیش خارجیها برد و کلی در سایتهایشان مسخره مان کردند نمیخواهی درخصوص حادثه مشکوک مرگ اوراز بیشتر بنویسی

فرامرز نصیری

سلام بر _ شاید _ مهدی فرهادی !! _ برایت متاسفم که به مسئله ی مفقود شدن و مرگ یک کوه نورد فقط به عنوان یک " موضوع جالب " نگاه می کنی و از ما درخواست پرداختن به موضوعات " جالب تر " داری !! _ می خواهیم به مسائل دیگر هم بپردازیم اما مگر فرصت می دهید !! خودتان را نمی گویم منظور باشگاه دماوندتان است !! حادثه پشت حادثه ! کشته پشت کشته ! فرصت نفس کشیدن را از همه گرفته اید !! راستی وعده ی انتشار نتایج تحقیق و بررسی حادثه ی بهمن و مرگ آن 8 کوه نورد چه شد ؟! قرار بود که برای افکار عمومی منتشر شود . توخالی و دروغ بود ؟ مگر در باشگاه شما دروغ هم می گویند ؟! _ افتضاح هیئت تهران را بنویسم ؟ سرپرست اش ( کاوه کاشفی ) که از سران فعلی باشگاه شما بود !! باز هم که می شود پرداختن به باشگاه دماوند !! اما چشم می نویسم . _ حادثه مشکوک مرگ اوراز ؟ چرا مشکوک ؟ نکند آن ریزش بهمن ناگهانی کار مخالفین فدراسیون بود ؟! می توانی ثابت کنی ؟ _ بنظر می رسد هنوز خیلی کار دارد تا برای "منحرف کردن اذهان" به پختگی برسید !!

همون که خودت میدونی(فرهادی)

فرامرز عزیز من هیچ عرق خاصی نسبت به باشگاه دماوند ندارم و فقط از غرض ورزی و عقده گشائی بدم می آید و عامل و دنباله رو هیچ کس نیستم حد اقل تو که منو میشناسی نباید اینو بگی ضمنا" از اینکه از هیات کوهنوردی که رییسش یه باشگاه دماوندیه انتقاد کنی خوشحال میشم پیشنهاد من جهت انتقاد از هیات و سیستم حاکم بر آن هم نشانه خامی من نیست بلکه بیانگر این است که بدنبال حق گوئی و عدم غرض ورزی هستم ضمنا"

يه دوست

عظيم خسته نباشي