خون تازه در پیکر فدراسیون کوه نوردی!!

رییس فدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی، از بازگرداندن صادق آقاجانی، رییس اسبق این فدراسیون به خانه همیشگی‌اش خبر داد.

 

رضا زارعی که حدود یک ماه قبل به عنوان رییس جدید فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی انتخاب شد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در پاسخ به این سوال که آیا قصد دارد از صادق آقاجانی رییس اسبق فدراسیون کوه نوردی نیز استفاده کند، گفت: ایشان تجارب بسیار گرانبهایی در حوزه کوه نوردی دارند و قطعا از وجودش استفاده خواهیم کرد. تصمیم دارم از تجربیات او در هیات رییسه فدراسیون استفاده کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قصد دارد از محمود شعاعی رییس پیشین فدراسیون هم در سیستم فدراسیون استفاده کند گفت: از وی نیز به عنوان مشاور استفاده خواهم کرد اما حکمی در کار نخواهد بود. رییس فدراسیون کوه نوردی در مورد انتخاب بقیه اعضای مدیریتی فدراسیون نیز گفت: در بخش بانوان، خانم منصوره گرجی همچنان به عنوان نایب رییس فعالیت خواهند کرد. در بخش دبیر و نایب رییسی هم نام چند نفر را به وزارت ورزش معرفی کرده‌ام و منتظر پاسخ استعلام آن‌ها از مراجع ذی‌ربط هستم. هر موقع جواب این استعلام‌ها آمد، آن نفرات را معرفی می‌کنم.

 زارعی در پاسخ به این سوال که در مجمع انتخابات فدراسیون، کسی را به عنوان دبیر معرفی نکرد، اکنون چه کسی کارهای دبیری فدراسیون را انجام می‌دهد گفت:‌ هم‌اکنون هادی صابری دبیر قبلی فدراسیون، کارها را انجام می‌دهد و از وجودش استفاده می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا صابری باز هم دبیر فدراسیون خواهد بود گفت: هنوز هیچ چیز مشخص نیست اما آنچه قطعی است، این است که از وجود او در فدراسیون استفاده خواهیم کرد. رییس فدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی از تغییرات گسترده در ساختار کارگروه‌های فدراسیون خبر داد و گفت: ناهمگونی زیادی در ساختار این کارگروه‌ها وجود داشت که باید ساختار آن‌ها را تغییر دهیم که این امر نیازمند مصوبه هیات رییسه است.

 

 

 

 

/ 2 نظر / 4 بازدید
سلام

هر دم از این باغ بری می رسد ، منظورتون رو از خون تازه متوجه نمی توان شد . عملکرد تمامی این آقایان در سنوات گذشته بر همه گان روشن است . هر چند حافظه تاریخی غالب ما به ویروس فراموشی آلوده شده است .

کاظم

بادرود به جامعه کوهنوردی ایران ، اگرچنین باشد ! که آش همان آش و کاسه همان ! آقای زارعی رئیس محترم فدراسیون ، دوست وهمنورد گرامی ، نکن این کار را !؟ بهتر است که از نیروهای جوان و فنی ، درستکار و حقیقت جو با ایده های جدید استفاده کن ، چه در شهرستانها و در تهران کوهنوردان جوان وبرجسته با تحصیلات عالی بسیار هستند . البته شما خودت آنها را بهتر و بیشتر می شناسی .