دعوت از وبلاگ نویسان کوه نورد !

59229207877.jpg آموزش و تمرین عملی « نقشه خوانی و جهت یابی در کوهستان » ... کار با قطب نما ٬ گرای مسیرها ٬ کارکرد نقشه های توپوگرافی در طراحی و تعیین مسیر صعود و فرود ٬ کار با GPS و تعیین موقعیت با استفاده از توپوگرافی منطقه و ... این آموزش و تمرین رایگان بوده و مخصوص دوستان وبلاگ نویس است و  روز جمعه دهم اسفند ۸۶ همراه با صعود به قله توچال ( با هر تعداد شرکت کننده و در هر شرایط جوی ) اجرا می گردد . جهت اطلاع از جزئیات بیشتر و همچنین هماهنگی برای محل و ساعت قرار و لوازم مـــــــــورد نیـــــــــاز٬ دوستــــــان عــزیز وبــلاگ نویس می توانند با شماره  ۲۳۲۰۹۸۱ ـ ۰۹۳۵ از ساعت ۱۴ الی ۲۱ تماس بگیرند . آقای عباس ثابتیان نویسنده وبلاگ آرام کوه نیز برای اجرای هر چه بهتر این برنامه و مسائل تدارکاتی ( تهیه ی جزوه و کپی نقشه های توپوگرافی ) اعلام آمادگی کرده اند . دوستان می توانند از طریق ایشان نیز هماهنگی های لازم را انجام دهند .

 2320981 _ 0935      و       http://aramkuh.blogfa.com

جمعه ۱۰ اسفند ۸۶ ساعت ۹ صبح قرارگاه شیرپلا

لوازم مورد نیاز : مداد ـ خط کش کوچک ـ نقاله ـ قطب نما ... همراه با تدارکات کامل برنامه ی یک روزه زمستانی

/ 10 نظر / 3 بازدید
کلاغ ها ...

به دوست عزیز , تازه کار ! برای اطلاع از جزئیات بیشتر بهتر است با شماره ی ذکر شده تماس بگیرید . بابت آن جمله ی ... با هر تعداد و در هر شرایط جوی ... هم نگران نباشید . موضوع دیدارمان تمرین عملی برای تعیین موقعیت در شرایط بحرانی ست . بنابراین می توانیم برای این تمرین از شرایط جوی نامناسب هم استفاده کنیم . متاسفانه هنوز اشکالات نسخه جدید پرشین بلاگ برای نمایش پیام ها حل نشده است .

کوه نویس

سلام !خسته نباشید!راستی چرا کلاغها؟ همه ویلاگ نویسها می تونن بیان ؟خانمها؟ خوشحال شدم [گل]

کوه نویس

سلام مجدد! جرا تازه کار؟[لبخند] لطفا به وبلاگ ما سر بزنین و نظرتونو بگین !ممنون میشم .

کلاغ ها ...

به کوه نویس عزیز بله همه ی دوستان وبلاگ نویس کوه نورد می توانند در این برنامه شرکت کنند . لینک وبلاگ شما نیز در کلاغ ها ... قرار داده شد . از آشنائی با شما بسیار خوشحالم . امیدوارم همواره موفق و سربلند باشید .

آنا

سلام جناب نصيري لوازم مورد نياز و نميدونم كي گذاشتيد تو اين پست ولي براي من كمي ديره اينا رو تهيه كنم. هر چهار تا شو ندارم[چشمک]

کلاغ ها ...

خب مسلما خیلی بهتر است که هر نفر یک قطب نما داشته باشد اما اگر هم نبود ... اشکالی ندارد . هر 3 الی 4 نفر می توانند با یک قطب نما کار کنند .

نوید

باید برنامه جالبی باشد.متاسفانه بنده توفیق حضور در بین دوستان را ندارم.! موفق باشید.

تازه کار

سلام حالا معنی اون "صعود در هر شرایطی ..." رو کاملا فهمیدم. فکر کنم باید برم معنی لغات رو دوباره یاد بگیرم [نیشخند] اما از شوخی گذشته تشکر می کنم از بابت وقتی که صرفمون کردید. [گل]

کلاغ ها ...

به تازه کار عزیز ! لازم نیست بری معنی لغات رو دوباره یاد بگیری ... به جای آن سعی کن به موقع سرقرار بیائی !! خیلی زود اومدی ... اون وقت توقع صعود هم داری ؟! واقعا که ! اما از شوخی گذشته ، منهم باید از شما تشکر کنم . روز بسیار خوبی بود . آشنائی را می گویم .