برنامه دیدار از جاذبه های تاریخی شهر ری

_ روز جمعه 5 اسفند ماه ، برنامه‌ی دیدار از جاذبه‌های تاریخی شهر ری اجرا خواهد شد و این پست به منزله دعوت از دوستان شرکت‌کننده در کافه کوه و دیگر کوه‌نویسان علاقه‌مند است.

_ "برج طغرل، تپه میل ، چشمه علی ، آتشکده و بی‌بی شهربانو" را برای دیدار در روز جمعه در نظر گرفته‌ایم. آغاز و قرار برنامه ساعت 7 صبح در یکی از میادین مرکزی تهران خواهد بود و پایان برنامه در حدود ساعت 14 و پس از صرف ناهار دست‌جمعی (آبگوشت!) در قهوه‌خانه سنتی میدان راه‌آهن. اجرای برنامه به صورت دوستانه بوده و کلیه هزینه‌های آن شامل ورودیه‌ها و ناهار و ... به صورت دانگانه(!) است. ضمنا، وسیله نقلیه‌ی عمومی نداریم و ظرفیت نفرات بر اساس تعداد ماشین‌های شخصی دوستان خواهد بود!

_ در صورت تمایل برای شرکت در این برنامه، لطفا از طریق SMS به شماره تلفن 09352320981 (فرامرز نصیری) درخواست و نام خود را اعلام فرمائید و یا در بخش کامنتینگ وبلاگ ، نام و شماره تماس را به صورت خصوصی بفرستید . کلیه هماهنگی‌های لازم تا بعدازظهر پنج‌شنبه صورت خواهد گرفت .

.

.

 

/ 11 نظر / 47 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حميدرضا

سلام جناب فرامرز والا ما یه جمعه رو فرصت داریم که یه برنامه بریم و اونم برنامه ریزی میکنیم برای کوه! مطمئنم که برنامه جالبی هست و خیلی خیلی خوش می گذره ولی چه کنیم ... ولی اگه اومدنی شدم حتماَ به اطلاعتون میرسونم.

شيرين

اگر اهالي كوه نباشيم هم ميتونيم توي اين برنامه شركت كنيم؟

رامیار

سلام اگه این برنامه ها در آینده هم گذاشته بشه فکر میکنم خیلی از دوستان استقبال کنند . منم به شدت در گیر چند کلاس آموزشی هستم و الی خیلی دوست داشتم بیام .

جیرجیرک2

سلام استاد!!! ما هم میتونیم بیائیم نه کسی رو میشناسیم نه کسی ما رو میشناسه نه کوهنوردیم نه کافه کوهی هستیم آخه اینجا هم تبعیض

عباس ایلاقی

سلام دم شما گرم کافه کوهی که با کوه همراه نباشه که کافه کوه نیست [گل][گل] گروه کوهنوردی کافه کوهیان [چشمک]

لیلی رهنما

و سلام بر آقای نصیری گرامی ابتدا بابت کم کاری ام پوزش میطلبم ...ای کاش کمی و فقط کمی مساعد بود حالم و می بودم میانتان در کافه کوه به شخصه اگر روز جمعه بتوانم میان جاذبه های شهر ری و مزار شقایقم اولی را انتخاب کنم از بودن در میان جمعتان شادمان خواهم بود به امید اینکه جمعه روزی زیبا برای همگی تان باشد

کیانی

سلام جناب نصیری علاقه مند بودم با خانواده باشم اما جمعه صعود بزمان را داریم. انشاله برنامه های بعدی

کوهسار

سلااااااااااااااااااااااااااااااام خیلی دوست دارم بیام اما نییشه. شاید اگه کنکور داشتم میشد!!! راستی قضیه رحم چیه؟ نفرمایید جناب شما سرور مایید!

فرشته

سلام..کاش میتونستم بیام..گفتنش شرمندگی داره برا کسی که تو تهرانه ولی باور کنین هیچکدوم ازین جاهایی رو که اسم بردین تا حالا از نزدیک ندیدم..حتی تو هیچ قهوه خونه ایم تا حالا دیزی نخوردم..کل برنامه میتونه برام خیلی جذاب باشه...حتی پرداخت "دانگانه":))))ولی.......متاءسفانه با کمال بدشانسی باید بگم که نمیتونم بیام:(((((( جای منو تو تمام لحظاتش خالی کنین...

فرید

سلام ایکاش تهران همین نزدیکی های ما بود.حیف حالا آبگوشتش بماند با هم بودن را میگویم حیف دوست داشتم زودتر از اینها ببینمتان ولی باز هم حیف شاید دیداری نزدیک در بهار مهاباد راستی سیزده بدر هم بد نیست اگر بیایید. 25 اسفند هم همایشی برای تقدیر از 7 و 8 هزاریها داریم ولی حیف که خودم مسافرتم و نیستم دوست داشتم دعوتتان کنم.