.

.

 

 

/ 10 نظر / 5 بازدید
آنا فراهانی

دوست عزيز کوهنويس جناب آقای فرامرز نصیری! سومين صعود مشترک کوه نويسان به قله دماوند ۳۱ مرداد ماه سال جاری در منطقه دماوند جبهه جنوبی به مدت دو و نيم روز برگزار خواهد شد. از شما دعوت ميکنيم در این برنامه شرکت کرده و و ما را از حضور گرم و پر مهر خود بی بهره نگذاريد لينک دعوتنامه : http://i18.tinypic.com/67xkh3b.gif تا دماوند...

عباس ثابتیان

سلام امکان دارد جهت آگاهی دوستان بفرمایید کلاغها در مورد گواهی صعود به برودپیک که تصویر آن در وبلاگ باشگاه ما منتشر شده چه میگویند؟ آیا مسـولین پاکستانی فریب خورده اند؟

کلاغ ها...

به عباس ثابتيان ! سلام . فريبی در کار نيست . گواهی صعود هم درست است . اگر دقت بفرماييد : گواهی صعود تا ۸۰۱۵ متر می باشد . ارتفاع قله ی فرعی برودپيک که به گفته ی خود فريديان تا قله اصلی هنوز دو ساعتی مانده بود ... ريا کاری و تلاش برای فريب افکار عمومی توسط کاظم فريديان در اينجا بود که بعد از رسيدن به کمپ اصلی خبر صعود خود به قله اصلی را به تهران مخابره کرد و بعد با عدم تاييد توسط سايت های معتبر خبری مجبور شد به دروغ خود اعتراف کند و در توجيهی مضحک بگويد تحت تاثير جو کمپ اصلی بوده است . بهر حال فراموش کردن اين نقاط کثيف و سياه در کوه نوردی ايران سخت است !

ما نميايم

حالا كه تو مياي پس ما نميايم!

آنا

خيلی خوشحال شدم. خيلی خيلی ممنون

علي

« الله نور السموات و الارض » پیامدهای یک صعود ! -وبدین ترتیب کاظم فریدیان آنگاه که بازگشت سر تعظیم فرود آورد ! سرتعظیم به پرچم رسمی ایران مزین به نام مبارک الله -و بدین ترتیب باشگاه داران و اعضای باشگاه دماوند که تا روز قبل از بازگشت فریدیان به کشور با سرود رسمی ایران بیگانه بودند ، در هنگام بازگشت فریدیان آن را از حفظ و با صدای بلند خواندند . -و بدین ترتیب باشگاه دماوندی ها و خیلی های دیگر فهمیدند که تا وقتی در این مملکت زندگی می کنند و نظام اسلامی برقرار ، باید به مقدسات مردم مسلمان ایران زمین احترام بگذارند . -و بدین ترتیب فریدیان پرچم مزین به نام الله بر دوش ، در مقابل دوربین تلویزیون جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت و سه پیامد بالا را برای همگان که می دانستند او التزامی به نظام اسلامی ندارد اما تسلیم شده است تاکید کرد .

علي

-و بدین ترتیب با زهم صحه گذاشته شد که این افتخار بزرگی است تا بتوان پرچم مقدس کشور مزین به نام مبارک الله را بر فراز قله ها به اهتزاز درآورد و هیچ متشارعی منکر آن نبوده و نیست و بارها نیز به دست توانای بسیاری از جوانمردان و شیر زنان این سرزمین اتفاق افتاده لذا آنچه بعضی گول خوردهای لمپن در حمایت کورکورانه به سان کاسه ای داغ تر از آش با اطلاعات ناکافی از پایبندی ها و اعتقادات فریدیان مبنی بر حفظ حدود اسماء متبرک از خود بروز دادند جز لکه شرم آوری در پرونده عملکردشان که شاهد روند سفسطه گری و منافقانه آنان است تاثیر دیگری نخواهد داشت . -و بدین ترتیب آن که خوابش برده بود بیدار شد . حیف که اثری برای آنکه خود را به خواب زده ندارد که ندارد . -و بدین ترتیب ... ! « اهدنا صراط المستقیم »