برف و باران در راه است

کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به بروز مه صبحگاهی طی روز آینده در تهران، گفت: از اواسط هفته تا پایان هفته جاری بارش برف و باران در نوار شمالی کشور تداوم می‌یابد

کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به بروز مه صبحگاهی طی روز آینده در تهران، گفت: از اواسط هفته تا پایان هفته جاری بارش برف و باران در نوار شمالی کشور تداوم می‌یابد.

فریبا گودرزی در گفت وگو با خبرگزاری فارس درباره شرایط جوی کشور طی روزهای آینده اظهار داشت: هم اکنون بارندگی ها در برخی مناطق کشور ادامه دارد و پیش بینی می شود که بارش برف و باران از اواسط هفته جاری تا پایان هفته در نوار شمالی کشور تداوم یابد.

کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه افزود: امروز شاهد بارش باران در سواحل گیلان، فارس، گلستان، خراسان شمالی و رضوی و برخی مناطق خراسان جنوبی هستیم.

وی با بیان اینکه در ارتفاعات مناطق مزبور بارش برف رخ خواهد داد، ابراز داشت: در روز های پیش رو روند کاهش دمای هوا در مناطق کشور محسوس نخواهد بود به طوری که می توان گفت دمای هوا در برخی نقاط کشور افزایش تدریجی می یابد.

گودرزی با بیان اینکه آسمان تهران طی روز جاری نیمه ابری و گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود، گفت: انتظار می رود صبح فردا در این کلانشهر شاهد مه صبحگاهی باشیم.

  

 

/ 0 نظر / 4 بازدید