.

.

 

/ 19 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
...

فرامرز، باز شهر را شلوغ کردی؟؟؟ من می‌‌ترسم تو آخر سر سکته بدی به بعضی‌ از این کامنت گذارهات!!! [خنده]

کلاغ ها

به عباس محمدی ... که برای ما از حقیقت و حقیقت جوئی نوشته است : عباس جان ! حکایت تو در کوه نوردی ایران ، حکایت آدم های فرصت طلب نیست ... حکایت آدم های بی شرم است ! می دانی چرا ؟ چون فقط آدم های بی شرم دچار چنین فراموشی های مصلحتی می شوند !! چطور یادت رفته و فراموش کرده ای که تا همین چند وقت پیش و در ارتباط با تهدید ها و فشار های دماوندی ها به انجمن ، و در توجیه سیاست تسلیم و دنباله روی خودت ، یک در میان _ و مثل طوطی _ تکرار می کردی که " من کاری به حق و حقیقت ندارم ... من یه کاسبم ... و در هر قضیه ای باید فقط به سود و زیان آن فکر کنم !! " حالا آقای کاسب ! چه شده است که یاد حقیقت و حقیقت جوئی افتاده ای ؟! می دانم ... حتی " بی شرم " هم برای شما و امثال شماها واژه ای گویا و بیانگر نیست !!

هومن یاری

هر روز در زوزمرگی خودم می بینم آدمهایی که دارند به نظام و سیستم و مدیریت و عیره بد و بیراه می گویند هر وقت تکه نانی از سوی همان آدمهای بد به سویشان پرتاب می شود، دست رد به سینه شان نمی زنند و بد تر از آن آدمهایی که بدون آن که نانی در کار باشد ... . این حرفهای آقای نصیری چیز عجیب و عریبی نیست که بخواهیم این طور به آن بتازیم. ما ملت باید شخصیتمان را بشناسیم، اگر از هر یک از این حضرات منتقد برای خدمتی دعوت شود می پذیرند و آن وقت می شوند مدافع سینه جاک همان سیستمی که نقدش می کردند. چرا اینقدر برایمان ثقیل است که بپذیریم در کوهنوردی هم مثل همه جای دیگر پر است از اینجور آدمها.

سیزیف 2

میاد یک گوشه کز میکنه آب و دونشم میخوره بعد میره ادای همه مونو درمیاره آقای بابا زاده گفت ( حضور افرادی مثل نصیری اگه چند تا باشند خیلی بهتره چون هیچ کدام ازما نمی توانیم همه نقطه ظعفهای خودمان و کم کاستی ها تشگیلات انجمن را ببینیم و کی بهتر از اون از هر ده تا غلط اگه یکی هم درست بگه و ما خودمونو درست کنیم حضورش مفیده ) در مورد حضور آقای بابا زاده در فدراسیون دو سه سال قبل بود که روزی ایشان با نامه دعوت فدراسیون به حضور در کمیسیون بررسی حوادث به جلسه عده ای از مسئولین انجمن آمدند و مسئله دعوت شدنشان را به این کمیته اعلام کردند و گفتند که اگر انجمن با حضور من بعنوان نماینده انجمن موافق هست میرم و اگر نه بعنوان کیو مرث بابا زاده اصلا حاضر به حضور در این کمیسیون نیستم که گویا اکثریت موافق شدند و ایشان در کنار بقیه دوستان تمام تلاش خود را برای احقاق حق کوهنوردان انجام دادن و اگر میتوانستید برخی از تصاویر این جلسات را ببینید می دیدید که بابازاده سر مصلحت اندیشی سر سوزنی هم از مواضع خویش در این جلسات کوتاه نیامده و ضمنا می توانید از الگوی مفید و موثر ی که معرفی کردید و بحق هم انتخابتان خوب بود و حسابی برایش ن

کلاغ ها

@@@ در مورد اهداف و انگیزه های بابازاده و امثال او از حضور در دستگاه دولتی و همکاری با فدراسیون ، فرض را بر این می گیریم که کاملا حق با شماست و دقیقا همین گونه است که شما می گوئید اما ... لطفا فقط به یک پرسش ساده _ بسیار ساده _ که در واقع همان جوهر اصلی این یادداشت هم است پاسخ دهید : فرض که واقعا او برای تحقق حقوق کوه نوردان آنجا می رود ... آیا حق دارد و پسندیده است و اخلاقی است و در شان و جایگاه و منزلت و حرمت یک پیش کسوت کوه نوردی ایران است که وقتی از او بپرسند چرا آنجا هستی ؟ بگوید برای اینکه می خواهم آدمشون کنم !! پاسخ صادقانه شما به این سوال خیلی چیزها را روشن می کند !

کلاغ ها

به سیزیف 2 با احترام @@@قسمت اول پیام خود را یک بار دیگر بنویسید . @@@ نقل قول شما در باره ی بابازاده و ظرفیت پذیرش او برای حضور منتقدین ، اندکی _ فقط اندکی _ با دیدگاه و موضع عباس محمدی در باره ی او تفاوت و تناقض دارد !! در همان زمان و موقعیتی که از آن صحبت می کنید ( دبیری بابازاده ) عباس محمدی ( گویا بازرس انجمن بود ) روش های مدیریتی او را استبدادی و استالینیستی معرفی می کرد . حالا ما باید کدام را باور کنیم ؟ نقل قول شما را یا دیدگاه عباس محمدی را ؟ به شخصه رای به عباس محمدی می دهیم !! بهرحال او شناخت نزدیک تر و عمیق تری دارد. @@@یک قسمت از پیام تان طنز کامل بود : "اگر میتوانستید برخی از تصاویر این جلسات را ببینید می دیدید که بابازاده سر مصلحت اندیشی سر سوزنی هم از مواضع خویش در این جلسات کوتاه نیامده " ... لطفا برای ما بفرمائید چگونه می توان با دیدن تصاویر فهمید که بابازاده از چیزی کوتاه آمده یا نیامده !!

HAMED NIKGOO ஜܓܨ

سلام، وبلاگ خوبی دارید.واقعا وبلاگ تکی داری! دوست دارم به عنوان یه کارشناس نظرتو در مورد پست آخرم بدونم …

رضا فتحی

سلام. من چند برخورد خصوصی و عمومی با آقای بابازاده داشته ام. چند مکالمه تلفنی و گفتگوی انتقادی و گفتگوی دوستانه و ... وقتی عنوان مطلبتون رو ديدم فکر نمی کردم با اين سطح از استدلال روبرو باشم. به شدت متن شما مرا سورپريز کرد. هنوز گيجم که از چی به چی رسيدين. به شدت موافقم :" کوه نوردی ایران نمی تواند تافته ای جدا بافته از جامعه ای باشد که در آن زندگی می کنیم " . حتی منتقد ترين منتقد جامعه کوهنوردی هم نمی تواند تافته ای جدا بافته از آن باشد. از يک ديدگاه شخصی آدم ها رو به لحاظ وجوه اخلاقی تقسيم بندی می کنيد بدون اينکه معيار و شاخصی قابل سنجش رو برای اون ذکر کنيد. و بعد هم صداقت و شرافت آدم های خاصی رو بر آدم های خاصی ترجيح می دين. بسی جالب بود. من هم نظر آقای محمدی رو تکرار می کنم که چه جوری وقتی موضع گيری های آقای بابازاده رو می بينيم (مثل آخرين موضع گيری ايشون در برابر برخورد آقای حاتمی در جمع مربيان استان تهران) بايد به اين استدالال شما راضی بشيم که ايشون دارن فرصت طلبی می کنن؟؟ و رانت می گيرن و .... آيا من هم مثل شما می تونم با ذکر خاطره اين يک انتقاد تند آقای بابازاده از فدراسيون ايشون

رضا فتحی

... ايشون رو به عنوان تنها کسی که به برخورد فدراسيونی ها انتقاد کرد قلمداد کنم و چه و چه و چه .... هورااا بکشم؟ به عنوان يک نظر شخصی فکر می کنم موخره استدالال شما با مقدمه اون فاصله زيادی داره. شما می تونيد از بهمن شهوندی و يا مهدی داور پور و يا هر کس ديگری به نيکی ياد کنيد و کلاهتون رو به احترام اونها برداريد . اما نمی تونيد با ذکر يک استدلال سطحی و يک نقل قول بدون ارايه ه معيار ارزيابی مشخصی درباره چيزی مثل صداقت و شرافت کسی اظهار نظر کنيد. و اسم اينکارتون رو هم نقد بزاريد. شايد عنوان يادداشت برای نوشته نون مناسب تر باشه تا نقد و انتفاد. يآدداشت نوشتن هم درباه همه آزاده. کسی هم مانع کسی نمی شه. همانطور که کسی مانع يادداشت نوشتن شما نشده. اما کار شما با انتقاد کردن فرسنگ ها فاصله داره. موفق باشيد.

...

واقعا که استدلالت قوی بود!!! جناب حقیقت یاب. شما باید دقیقا تحلیل کنی که 1- آقای بابازاده در فدراسیون رسما در چه موردی همکاری میکنه 2- غیر رسمی چه همکاری داره؟ 3-خروجی این همکاری برای کوهنوردی چی بوده؟ 4-خروجی (منافع)این همکاری برای آقای بابازاده دقیقا چی بوده؟ و بعد نتیجه بگیری که داره فرصت طلبی میکنه یا نه همینطوری فله ای در مورد آدمها نظر دهید لطفا"