پیشنهاد موسیقی : Cher

.

.

.

.

.

در یکی از پست های چندی پیش این وبلاگ که به معرفی کتاب شعر رویا زرین اختصاص داشت  ،  شعر کوتاهی نیز  آورده  شده  بود : " من عاشق یک دوستت دارم ساده ام ... توی سینما عصر جدید ... و بنگ بنگ ترانه ی کیل بیل ... توی سینما سپیده  "

پیشنهاد موسیقی این یادداشت ، ترانه ی Bang Bang است که یکی از عاشقانه های کلاسیک موسیقی پاپ به شمار می آید ... " ترانه‌ زیبای (Bang Bang (My Baby Shot Me Down جزء برترین آهنگ‌های قدیم آمریکاست . این آهنگ در سال 1966 توسط سانی بونو  Sonny Bono برای همسرش Cher  نوشته و آهنگسازی شد . پس از آن اجرای اولیه‌ آهنگ توسط Cher خواننده و هنرپیشه‌ مشهور آمریکایی در قالب آلبوم «The Sonny Side Of Cher» انتشار یافت. در آن سال این آهنگ موفقیت بسیار خوبی به دست آورد و جوایزی را به عنوان موزیک کلاسیک از آن خود کرد. در سال 1967 نانسی سیناترا Nancy Sinatra ( دختر فرانک سیناترا ) اجرایی با تنظیم خود از این آهنگ داشت که استقبال زیادی از آن نشد. تا اینکه در سال 2003 کوئنتین تارانتینو از اجرای نانسی سیناترا در تیتراژ ابتدایی فیلم « Kill Bill I » استفاده کرد و باعث مطرح شدن دوباره‌ی این آهنگ شد ، به طوری که این آهنگ امروزه در میان مردم بیشتر از نسخه‌ اصلی اجرا شده‌ توسط Cher محبوب شده است... اینترنت "  نانسی سیناترا ، بی شک صدائی گرم و جذاب دارد اما به شخصه اجرای Cher را به خاطر آن اندوه عاشقانه ای که در ژرفای صدایش نهفته است ، بیشتر دوست دارم :

لینک دانلود اجرای Cher :

http://www.4shared.com/file/66301986/e406bfb1/Cher

.

لینک دانلود اجرای نانسی سیناترا :

http://www.4shared.com/file/66374608/45c573a1/Nancy_Sinatra_

 

.

لینک دانلود اجرای فرانک سیناترا :

http://www.4shared.com/file/66312087/b30532f6/Frank_Sinatra

 

/ 2 نظر / 46 بازدید
نارتا

سلام از لینک دانلود cher متشکرم

خلیج

سلام . لینک اجرای cher مشکل داره. میزنم برای دانلود میگه صحیح نمی باشد این لینک. ممنون میشم اگه چکش کنی چون من نمی دونستم اجرای اصلی متعلق به ایشونه و با خوندن مطلبت اینو فهمیدم. ممنون از مطلب مفیدت.