تصاویر تیم ترانگو و تشکیل ستاد استقبال در فدراسیون کوه نوردی

اولین تصاویر صعود ایرانی برج بی نام ترانگو را در وبلاگ ترانگو ببینید:

http://trango.blogfa.com/post-50.aspx

 

 

تشکیل ستاد استقبال از تیم
"ترانگو"

نظر به درپیش بودن بازگشت تیم دیواره نوردان کشورمان از صعود به برج بی نام "ترانگو"؛ ستاد استقبال از این عزیزان با دعوت فدراسیون از نماینده گان تشکل ها ، گروه ها و باشگاه های مختلف تشکیل شد. در این جلسه که روز دوشنبه 2 مرداد ماه برگزار گردید؛ به موارد مختلفی در خصوص استقبال باشکوه از این تیم پرداخته و مقرر شد با پشتیبانی فدراسیون و تشریک مساعی یکایک عوامل؛ آئین استقبال به نحو شایسته ای انجام شود.

شایان ذکر است: به محض مشخص و قطعی شدن زمان دقیق بازگشت تیم؛ مراتب به نحو مقتضی اطلاع رسانی خواهد شد.

دعوت شده گان به این جلسه که با حضور مسئولین فدراسیون؛ موسوی، داورپور و رضایی نیز همراه بود عبارت بودند از: خزائی رئیس هیئت البرز – رضایی رئیس  هیئت اراک – کاشفی رئیس هیئت تهران- نقدی رئیس هیئت کرمانشاه -  ثابتیان مدیرعامل انجمن کوه نوردان – وحید بهرامی و شهرام عباس نژاد از عوامل تیم - شایان پور مدیرعامل باشگاه دماوند – شیشه چی از باشگاه آرش – جناب زاده از گروه هفت خوان کرج و علیزاده از خانه کوه نوردان کرج و با حضور کیانی نماینده باشگاه دماوند، حسین پور و علی عزیزی نماینده هیئت تهران.

 

 

نقل از کوه نوشت :  http://koohnevesht.blogfa.com

 

 

/ 6 نظر / 4 بازدید
رضا فتحي

سلام يک سئوال داشتم: به نظر شما چرا اسم فدراسيون در ليست حاميان تيم ترانگو نيست؟ جالب که جلسه با "حضور مسئولین فدراسیون" براي تشکيل ستاد استقبال از اين تيم تشکيل شده. يعني به اندازه فروشگاه هاي زنجيره اي شهروند هم از اين تيم حمايت نکرده اند؟ ؟

بماند

آقای فتحی میتوانید از خود اعضای تیم سوال کنید که فدراسیون برای اعزام این تیم به دلیل اخذ مجوز شورای برون مرزی امکان و تسهیلات دریافت ارز دولتی را فراهم آورده است. ارزش و تفاوت قیمت ارز دولتی در بازار چند نرخی و نابسامان این روزهای ارز آزاد را که میدانید ؟؟!!

استاد

تبریک به 4 نفر صعود کننده و عکس قشنگی شده

رضا فتحي

آقاي نصيري يه جک بگم؟ اسم فدراسيون هم در قسمت تشکر از حاميان اين تيم اضافه شد. عجب روزگاري شده....

حسین

جک تلخی بود. چرا صاحبان وبلاگ تا حالا از فدراسیون نامی نبردن و موقعیت رو برای سوء استفاده برخی آدمای بیکار فراهم کنند. باید اعضای تیم بیان و بگن آیا فدراسیون ازشون حمایت کرده یا نه!

رضا فتحی

حسین جون سخت نگیر! اگه این جا کامنت نوشتن نشانه بیکاریه که تو هم بیکاری! اگه نوشتن یه سئوال ساده که چرا ستاد استقبال رو کسایی دارن تشکیل می دن که تو این 50 تا متنی که تو وبلاگ نوشته شده اسمی از اون ها حتی به اندازه رضا نظام دوست نبوده نشانه سو استفاده برخی آدم های بیکار می شه (مرده این ادبیات شما رجا نیوزی هام!!) پس جای بسی تاسفه برای شما و ستاد استقبالتون که همچین راحت به آدم های بیکار برای سو استفاده (سو استفاده از چی رو هم اگه بگی ممنون می شم) فضا می دین. ما هم منتظر می مونیم تا اعضای تیم بگن که چقدر فدراسیون حمایتشون کرده. تا کور شود ..... خوش باشی اخوی !