حکایت گم شدن عباس ثابتیان در الیمستان !!

    

خدایا بازم جی پی اس نیاوردم ... بازم قطب نما نیاوردم ... بازم گم شدم ... تو رو خدا یکی منو پیدا کنه !!!

" ... ساعت ۱۳۵۰ به قله رسیدیم ، در تمام راه مه غلیظ و باران ریز همراه ما بود و بر روی قله باد تند هم چاشنی آن شد . در بازگشت با یکی از دوستان به دنبال بقیه‌ی گروه آرام آرام و گپ زنان پایین می‌رفتیم که ناگاه متوجه شدم بین‌مان فاصله زیاد شده است ، با سرعت بیشتری رفتیم تا به رفقا رسیدیم ، ولی مسیر ناآشنا به نظر می‌آمد ، یکی دو نفر از هم‌راهان نگران شده بودند و حق هم داشتند ...با توجه به پیش‌بینی هواُ نقشه‌ی توپوگرافیک منطقه و جی‌پی اس همراه داشتیم ، من پاکوب مسیر کامل رفت و برگشت را بر روی جی‌پی‌اس داشتم ، حدود نیم ساعت مانده به قله به کمک GPS ، کوتاه‌ترین راه به قله را انتخاب کردیم و بعد GPS خاموش بود. GPS را روشن کردم و مقایسه‌ی موقعیت ما با مسیر بازگشت غیر قابل باور بود... "

ادامه گزارش را در وبلاگ آرام کوه بخوانید :

 http://aramkuh.blogfa.com

.

/ 4 نظر / 4 بازدید
نانی

ای جونم چه خره نازییه گناه داره ، سرش درد می کنه

مودب

ببخشید ها حالا ارتباط این خر با GPS وگم شدن جناب ثابتیان در الیمستان ( که سالی سه چهاربار اونجا می رند) چیه؟

فرامرز نصیری

به مودب گرامی تاویل ها و استنباط های شخصی و متفاوتی می تواند برای هر مخاطبی وجود داشته باشد ... اما و از آن جا که مطلب و عکس به طور کامل برگرفته از وبلاگ آرام کوه است بهتر است دیدگاه عباس ثابیتان را از خودش سوال بفرمائید . البته ... براساس نگرش هرمنوتیک مدرن (!) تاویل شخصی شما بسیار مهم تر است ! ××× گذشته از همه ی این ها ... عکس فوق العاده ایه ! به نظرم این خسته ترین ، مغموم ترین و متفکرترین خر در کل تاریخ بشر است !!

محمدرضا

گزارش کامل ماجرای این خر گمشده و مغموم رو در آرام کوه خواندم. حاجی جون یه جورایی از این آقای ثابتیان خوشم اومد آدم باید خیلی دل و جرات داشته باشه که تجربه گمشدن خودشو تو یجایی مثل الیمستان اینجوری تعریف کنه.حالا قدر کلاس آموزش کار با GPS و قطب نما رو که برامون برگزار کردی رو میدونم.دم شما گرم...