رنگ آسمان !

 

 

 

 

 

...بررسی آخرين نقشه های پيش يابی ادامه روند کاهش دما را به دليل تقويت سامانه پرفشار تا روز چهارشنبه نشان می دهد . ضمن آنکه به علت شمالی شدن جريانات ٬ همچنان تا اواسط هفته بارش های برف و باران در سواحل جنوبی دريای خزر ٬ استان های شمال شرقی و تا حدودی دامنه های البرز ادامه خواهد يافت اما در ساير مناطق ميهن تا اواخر هفته ٬ آسمانی صاف تا نيمه ابری را انتظار داريم . از اواخر روز جمعه و اوايل شنبه آينده ٬ سامانه ی بارش زای ديگری از سمت شمال غرب و غرب به ميهن نفوذ می کند .

جام جم ۱۴/۱۱/۸۶

/ 2 نظر / 3 بازدید
T.K

جناب نصیری با سلام و احترام هنوز صدای گرمتان در گوشم طنین انداز است . من پیشاپیش کادوی برگزاری دوره را تقدیم حضورتون میکنم امیدوارم به دردتون بخوره اگر هم خودتون بهترش رو دارید دیگه به روی من نیارید تا من کمتر خجالت بکشم! ========================== حجم فایل حدود 5 مگ است شاید قدری طول بکشد . تحمل فرمائید : http://i25.tinypic.com/1zbxuz6.jpg ========================== در ضمن این پیام و این کادو کاملآ خصوص ست و مختص آقای نصیری است ! پایدار باشید .

مهدي سيدي

سلام...وبلاگ پر بار و مفيدی داريد...تبريک ميگم...باعث افتخار بنده هست که بتونم با شما تبادل لينک داشته باشم... شما بر هیچ کوهی پیروز نمیشوید،بلکه چند لحظه بروی آن می ایستید و سپس برف به کمک باد جای پاهای شما را پر میکند