حکايت ياسين !!

در قسمت پيام های خوانندگان وبلاگ سرود کوهستان متعلق به فرشيد فاريابی و در پست آغری داغ ٬ گفت وگوی (!) جالبی وجود دارد :

خواننده :

متاسف شده ام که مدتهاست ديگر حرفی برای گفتن نداريد و وبلاگ خود را به لينکدونی خبرگزاری ميراث فرهنگی تبديل کرده ايد . فرشيد جان ما لينک اين خبرگزاری را در فيوريت مرورگر خود ذخيره کرده ايم چرا بايد ّهمه را بار ديگر در وبلاگ شما بخوانيم ؟ البته شايد اين ساده ترين راه برای نشان دادن فعال بودن خود باشد اما به نظرم منطقی ترين روش برای نشان دادن اين است که ديگر حرفی برای گفتن نداريم . خسته شديم از بس متنهای اين خبرگزاری را در اينجا خوانديم يعنی واقعا هيچ حرفی برای گفتن نداريد؟

فرشيد فاريابی :

جناب خواننده . ببخشيد . واقعا متاسفم . اما من هم خسته شدم از زمزمه كردن ياسين ! قريب ۲ سال صريح ترين نقد ها را براي شما نوشتم . حوزه ي تخصصي خود را به ورزش تغيير دادم . خسارت فراواني متحمل شدم . از كرده ي خود هيچ ندامتي ندارم وآن را براي شكل گرفتن مقطعي از تاريخ كوه نوردي كشور بسيار مفيد مي دانم. باور دارم انتشار اخبار تكراري خبرگزاري ميراث بسيار براي اين جامعه بيشتر از توان تحليل ايشان است.

بدون نام :

قبلا مودب تر بودی جناب فاريابی لابد ميدونی اصطلاح ياسين خوندن برا چی بکار ميره ديگه مگه نه؟ حداقل يه عذر خواهی کردن نه تنها از خواننده مذکور بلکه از همه خواننده های وبلاگت به نظرت واجب نيست ؟

بازهم خواننده :

مايه تاسف است که چنين راحت بخود اجازه توهين به خوانندگان وبلاگتان را ميدهيد!! ياسين را در گوش خر ميخوانند آقاي فاريابي . يعني اينقدر شما براي شنيدن حتي يک انتقاد دوستانه کم ظرفيت شده ايد ؟؟؟ يعني اينقدر خود را عالم و دانا و ديگران را خر فرض ميکنيد ؟؟؟ شما بي ادب ترين وبلاگنويسي هستيد که تاکنون برخورد داشتم واقعا ميگويم .اميدوارم حداقل شعور عذرخواهي داشته باشيد

................................................................................

کلاغ ها :

عصبيت و توهين فرشيد فاريابی به خوانندگان وبلاگش هم روشن است و هم عجيب ! و البته خود او بايد در اولين فرصت ممکن عذرخواهی رسمی اش را منتشر کند . اما نکته ای که درک آن برای کلاغ ها کمی سخت است ٬ نگرش اغراق آميز فرشيد فاريابی  به خودش و دوستانش می باشد . فاريابی در مورد عباس جعفری ـ که او را استاد و مربی خود معرفی می کند ـ چنين می نويسد : ... از نام های مطرح در اکسپديشن جهانی و از چهره های تاثير گذار در کوه نوردی ايران ( نکته ای که حتی در قالب شوخی و طنز هم نمی گنجد ) ... و در مورد عملکرد خودش نيز قضاوتی اين گونه دارد : ...از كرده ي خود هيچ ندامتي ندارم وآن را براي شكل گرفتن مقطعي از تاريخ كوه نوردي كشور بسيار مفيد مي دانم... به نظر شما با اين نتيجه گيری و قضاوتی که فاريابی در مورد عملکردش دارد ديگر چه حرفی برای گفتن باقی می ماند جز : خسته نباشيد فرشيد جان ؟!

 

/ 0 نظر / 3 بازدید