گاشربروم 2 : رفتارهای بحران ساز فرشاد خلیلی خوشه مهر

 « روز چهارشنبه (۱۴/۵/۸۸) پس از بیست و دو روز سرگردانی در کمپ یک و بارگاه اصلی قله گاشربروم ۲ و اقامت اجباری در شهرهای اسکاردو و اسلام آباد، سرانجام به ایران برگشتم . در فرودگاه از درج ناجوانمردانه ی مشتی دروغ با مضمون زیر در وب سایت فدراسیون کوه نوردی با خبر شدم : ( دکتر جوادی ، پزشک تیم هیات کوه نوردی سراب که اصرار بر قرار گرفتن در ترکیب تیم حمله به قله را داشته است ، پس از عدم تمکین از سرپرست تیم که به دلیل عدم آمادگی و ملاحظات پشتیبانی تیم، با صعود وی به قله موافقت نکرده، در نهایت پس از مراجعت به کمپ اصلی، زمینه ی بازگشتش به ایران فراهم گردیده است ) وقتی از مسئول روابط عمومی فدراسیون کوه نوردی ، آقای حسین رضایی در مورد منبع خبر پرسیدم، ایشان اعلام کرد که خبر را فرشاد خلیلی خوشه مهر (سرپرست تیم هیات کوه نوردی سراب) داده است . اینجانب توضیح رفتارهای بحران ساز سرپرست تیم را ، حداقل در شرایط فعلی ، به مصلحت جامعه کوه نوردی و فدراسیون نمی بینم ولی ناچارم برای روشن شدن حقیقت به چند مورد اشاره کنم... از توضیحات ابوالفضل جوادی دکتر تیم شهرستان سراب در برنامه ی گاشربروم ٢ »

ادامه ی مطلب را در وبلاگ کوه نیوز بخوانید :

http://www.koohnews.blogfa.com

. 

/ 3 نظر / 14 بازدید
http://www.pcpayam.com

http://www.pcpayam.com سيستم تبليغات كليكي به ازاي هر كليك 50 تومان ! . كسب در آمد بسيار مطمئن با واريزي دقيق هر ماه با حد اقل پرداخت 25000 تومان يكبار فقط يكماه سرويس ما را امتحان كنيد پشيمان نميشويد سري بمحصولا ت ما هم بزنيد محصولاتي بسيار عجيب و غريب باور نداري يه نگاه بكن http://p30boy.com

باز چه خبر شده؟؟؟ دوباره یک تیمی از ایران رفت کوه؟؟!!!!! نمی‌شه اینا اصلا به جای اینکه اینهمه خودشون را زحمت بدهند، بروند منچ بازی کنند!!! اینجوری دیگر مجبور نیستند اینقدر دروغ و افتضاح سر هم کنند!

کوه نوشت

جناب نصیری با سلام جهت اطلاع شما و خوانندگان گرامی ؛ تصریح می کنم ؛ فرآیند انتشار اخبار اینچنینی توسط کارگروه روابط عمومی فدراسیون - در جریان صعودهای برون مرزی - بر اساس گزارش های رسیده از سرپرستی تیم ها و انتقال آن توسط مسئولین فدراسیون به بنده و یا هم کارانم صورت می گیرد ؛ گزارش هائی که بنا بر صحت آن هاست و نه نشر اکاذیب ! ... لذا در مواردی از این دست که به دلیل مناقشه ای بین اعضای تیم گفتمان های انتقادی و تکذیب یکدیگر صورت می گیرد و یا متعاقباً بر اساس سایر منابع خبری ، شواهدی دال بر سقم اخبار صعود منتشر می شود ؛ رسالت ما تنویر افکار عمومی با درخواست از همان منابع خبری ، یعنی سرپرستان تیم هاست که امیدوارم در این موارد آقایان : "کاشفی" و "خلیلی" عنایت لازم را مبذول نمایند تا ناظران و مخاطبان ، یک طرفه به قاضی نروند و اساساً با بررسی توضیحات طرفین استنتاج منصفانه و معتبری داشته باشند!