جستجوی تیم کوه نوردی برای یافتن شاعر گمشده

یک تیم کوه نوردی برای یافتن شاعر برجسته آمریکایی در یکی از جزایر ژاپن مشغول جستجو است . جستجو برای یافتن کریگ آرنولد که در 26 آوریل هنگام گشت و گذار در یکی از جزایر جنوبی ژاپن به نام "کاچینورابو جیما"مفقود شده هنوز ادامه دارد. این شاعر که به کارهای تحقیقی نیز علاقمند است  برای بررسی سنگها و کوه های آتشفشانی و تکمیل کتابش در این زمینه به این منطقه رفته بود که ناپدید شده است.  یک تیم تجسس آمریکایی که در پی آرنولد بودند از آثار به جا مانده از او طی هفته گذشته نتیجه گرفته اند که حتماً از صخره ای به پایین پرت شده است و به همین خاطر با بازگشت به کشورشان به جستجو در این منطقه پایان دادند.  آگوستا پالمرخواهر خوانده آرنولد عنوان می کند که هم اکنون تیم کوه نوردی ژاپنی به نام "کانیونس"در حال جستجو در دره ای هستند که گفته می شود احتمالاً این شاعر در آن سقوط کرده است. کریگ آرنولد در 16 نوامبر 1967 در آمریکا متولد شد. اولین کتاب وی با نام "پوسته ها"در سال 1999 منتشر شد و پس از آن هم چند مجموعه شعر به چاپ رساند و توانست جوایز ادبی مختلفی نیز دریافت کند.

. خبرگزاری مهر

.

/ 3 نظر / 3 بازدید
دماوندي

دیروز سعید شجاعی میگفت × روابط غیر اخلاقی و بی بندباری جنسی در باشگاه به اوج خود رسیده است و ما اصلا نمیتوانیم جلوی این نسل جدیدیهارو بگیریم . مسایل مریم خمسه و افسانه مینایی در هیات مدیره تحت بررسی است و بزودی در مورد اونا تصمیم گیری خواهد شد . باشگاه دماوند دیگر با رضا نظامدوست بخاطر روابط غیر اخلاقی با این دو خانم بهیچ عنوان همکاری نخواهد داشت و اینکه ایمیلهای افشاگرانه علیه این دو خانم از طرف همسر رضا نظاندوست فرستاده شده و نوعی انتقام زنانه است × باشگاه کوهنوردی دماوند بسختی بتواند از پخش خبر این رسوایی بزرگ اخلاقی و بی بندباری جنسی جدید در باشگاه جلوگیری کند . خدا فقط بخیر بگذراند .

جیرجیرک2

سلام خودمم استاد خیلی دوست داشتم میآمدم اما بخت با ما یار نبود!! شاید وقتی دیگر!؟؟ اما خبری از جلسه درج نکرده ای ؟؟؟؟ چه خبر!!!؟؟ اشتباها رفتم توی مطالبت در سال 83 بعد هی نگاه کردم با خودمم گفتم جلا خالق چه خبره؟؟؟ اولش نیافتاد بعد دیدم بابا این که تاریخش مال سال 83 هست کلی خندیدم از کار خودم معمولا از توی لاگم از لینکت استفاده میکردم چند روزه لاگمو نمیتونم باز کنم . شادباشی کوهی جان

تگرگ

مسائل شخصی و خصوصی انسانها به خود آنها ارتباط داردو هر فرد آنقدر به فهم و بلوغ رسیده است که حوزه روابطش را مشخص کند.- چه بی بندو بار چه با بند و بار- اما متاسفانه سرک کشیدن در حریم خصوصی افراد بخشی از تفریحات ما به حساب می آید.